• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Asi jsem na .NET vážně lama, ale potřeboval bych píchnout s přístupem k souborům. Čumím do MSDN a nějak mi to hlava nebere. Marně hledám klasické fopen, fclose...

    Potřebuji přistupovat ke svě souborům, kdy oba na začátku otevřu pokud existují, pokud ne tak je vytvořím. Po té z jednoho načtu hodnotu a tu budu v průběhu programu aktualizovat. U toho druhého pak chci zapisovat nové hodnoty vždy na konec souboru, aby se zachovaly již ty co tam jsou...
    Poradí někdo prosím? stačí vodítko... snad to dohledám...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    NIXX: jj už jsem na to přišel :-)
    NIXX
    NIXX --- ---
    CERMINEK: Jak jsi přišel na tu nulu? Kdyby ses obtěžoval přečíst si základní dokumentaci, věděl bys, že tam má přijít -1.
    String.IndexOf Method (System)
    http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.string.indexof.aspx
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    CERMINEK: Regular Expressions?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Jsem asi lama, ale nevím... Potřebuji v C# porovnat dva řetězce kdy mám jeden dlouhy a druhý referenční, když se v tom dlouhém kdekoliv objeví ten referenční, tak chci vykonat podmínku pokud ne jede se dál...

    Nyní to mám takto:
    if (htmlContent.IndexOf("neexistuje") != 0){
    continue;}

    Kód mi ale pořád skáče na continue i tam, kde nemá...

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prave jsem si koupil tuto knizku, tak dam vedet, jaka je
    Windows Phone 8 Development Internals (Preview 1) available now - Microsoft Press - Site Home - MSDN Blogs
    http://blogs.msdn.com/b/microsoft_press/archive/2012/10/30/windows-phone-8-development-internals-preview-1-available-now.aspx
    ESY
    ESY --- ---
    taky se primlouvam za inno. Kdykoliv jsem ho potreboval tak fungoval jak mel :]]
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    TENCOKACISTROMY: neprahnu, bylo to jen první na řadě
    dík, vyzkouším to Inno
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    OODOOW: Pokud vylozene neprahnes po MSI instalatoru ve VS2010 - koukni se na InnoSetup. Pouzivam ho nekolik let a narozdil od vsech ostatnich instalatoru - u tohodle jsem nikdy nenarazil na problem, kterej by mi trval vyresit dyl nez max. par desitek minut a hlavne to je uplne super jednoduchy aniz by jsi prisel o nejaky moznosti.
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    měl bych dotaz k vytvoření MSI instalátoru ve VS2010:
    Mám svou windows service a podle návodu na netu se mi povedlo vytvořit Deployment Project, který mi to nainstaluje a dokonce to i hodí do služeb, potud dobrý. Dál bych ale potřeboval, aby se mi do cílového adresáře, kam se to nainstaluje hodil i adresář s sql souborama, mám ho v solution, ale nevím jak to nastavit, aby se mi vložil i do té instalace.
    K0TEL
    K0TEL --- ---
    H_U_N_T_E_R: to prave neproleze, pac se to tvari jako ze ho to asp neumi overit ... membership ho proste neoveri a napise to ze to neumi zpracovat HTTP stranku
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    K0TEL: cmdlet pro webservice proxy bere jako parametr credentials, takže něco takovýdleho by mělo projít:
    $cred = Get-Credential
    $ws = New-WebServiceProxy -Uri 'www.mojeservice.cz' -Credential $cred
    K0TEL
    K0TEL --- ---
    Zdárek, můžu se zeptat ... potřebuji se dostat přes PowerShell na WebService ale ta WebServisa je za membership oveřením toho webu. Nevíte jak nakonfigurovat to ASP aby se zkontrolovali credential zadane nejspis v příkazu PowerShellu?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    ESY: Stastny to clovece :)
    ESY
    ESY --- ---
    tak konecne mam odvcera kouepeny win 8 tak muzu poradne pokoketovat s vyvojem :]
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    diky moc! je to tak jak jsem si myslel. jeste jednou diky za ujasneni si jak to s tema windows dobudoucna vlastne bude...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BRAP242: pro Windows RT tablety je dostupne jen Windows Runtime pro Metro aplikace, nic jineho. Je mozne, ze neco do budoucna pribude, ale nyni se musis spokojit s Metro aplikacemi.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    BRAP242: Tak si MS preje aby jsme delali aplikace :).

    Kazdopadne .NETovej managed kod na WinRT normalne bezi. Systemovy API se od predchozich windows lisi.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    jasne - ale to bude full screen metro aplikace...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam