• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKSOUNDPROOF
    SM0G
    SM0G --- ---
    pokud by byl zajem tak mam zaznam jejich vystoupeni
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    SM0G: aaha..okej..na dcčku sem našel akorát Tryo - Grains de sable ..a teda z popisu, mi to odpovídá tak k popisu č.3 :)
    SM0G
    SM0G --- ---
    DAVVID: mam jejich tri alba ale na Dc sem je nevidel pouze torrent ale opravdu doporucuju nejvice asi Yakamonéyé z prvniho alba a Désolé pour hier soir ze tretiho u me pusoby tak ze i kdybych byl na pokraji smrti tak bych se na tyto dve skladby aspon vlnil
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    SM0G: zajímavá hudbaa..dík za tip!
    SM0G
    SM0G --- ---
    tak sem to jakz takz projel ale zatim mi sedla nejvic skupina Tryo z francie jinak diky za huby prisly v hod
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    MIHAAL: cajk .) škoda jen, že sem vzadu v tom megavelkym autě seděl sám .)
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    IA dik zes zaskocil nejen za me:)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    WYNDMYLL_238: šak táhnem za jeden provazz, ne? .) ... velký dík Davvidovi a hostům, že to u Vlků zvládli
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    velky dik ijackovi za to, ze nas podporil na morave..! dobra akce to bola, a myslim ze v mensim poctu lidi uz bysme se asi ubehali do bezvedomi :))
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    DAVVID: jj, Nejlepší leták...!!!
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    dneska soundproof na dvou místech paralelně :)


    SM0G: ;)
    SM0G
    SM0G --- ---
    DAVVID: jasne diky moc
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    SM0G: z francie mam rád třeba yaniss odua, sael, matinda, straika d, admiral t, nazareken tiken, daddy mory,..

    jinak na dc hubech
    roots-massive.no-ip.com
    thejamaicainn.kicks-ass.org

    většinou najdeš to co hledáš :) (moc netušim jak je to tam s franocouzskejma interpretama, každopádně dyštak zkus vygooglit nějakej odkaz)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    SM0G: zdarec, hele nevim, já už DC nemám dlouho, ale Davvid by mohl něco vědět ..)
    SM0G
    SM0G --- ---
    ranko vsem mam prosbu shanim nake francouzske reggea nemate nake linky popr. DC hub kde bych mohl pohledat neco mi doporucte dekuji
    ZANTIC
    ZANTIC --- ---
    osobne bych to pripisoval dost velky zakladne fanousku sledujicich tohle tam kteri maj svatak...
    HLEN
    HLEN --- ---
    hh jak mznost "v sede" vede :))
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    anketka .D
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    IJACZEK: no tak pestrejsi produkce neni nikdy na skodu, zvlast kdyz clovek chlasta od poledne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam