• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKSOUNDPROOF
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    "Nekupuj, má milá, nekupuj, cukr!
    Však já sem tvůj, má milá, já sem tvůj cukr.
    Hele podívej se pořádně, jaký sem sladký!
    A kup radči místo cukru kilo mouky hladký."
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    njn soundproof jsou cukrousci :o)))

    MIHAAL: hele me to spis prijde ze jsi se chtel pochlubit

    Teczka: Jak zas já?! Já už nic nevim. Na tom vašem dramíku bylo moc lidí. Na reggae zas málo. Přišel tam ten šampión Bakkle upu!, víš, ten s tím culikem, Mihaal z Prahy, pustil desky co známe všichni, ale zas teda přitáhl lidi. Hlavně teda na bar. Ale pak už sem se nestyděla tančit. Ale tak o tančení bys jim měla vykládat spíš ty.

    Fnop: Prosimtě, nech si ty komentáře, já si nemusim hrát na nějaký jahlidi, abych se bavila. Tak do sebe prostě občas nějakej ten alk lupnu a pak to aspoň frčí, jak to frčet má. Aspoň neberu drogy-drogy jsou špatné, áno?!
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    hehe .) to je fajn
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    celej ten rozhovor je MEGA. doporucuju precist..

    http://poslouchej.net/5836-Divci-zpoved-z-Bassinfection.html#diskuze

    a tady uryvek:

    Pro mě to skočilo po druhým džusu, páč mě odchytli kámoši a taky sem už nemohla moc dejchat. Mám za sebou nějaký angíny. Prostě si cestou pustim empíka a za týden si zas dám něco do rána. Tady se furt něco děje,... i když teda škoda Soundproof, myslím, že se fakt lepší a vůbec, jejich image je mi sympatická. No, ten David... dyť víš. (smích)
    LACAMPAGNA
    LACAMPAGNA --- ---
    STRANGERD: Třeba je slečna nejlepší na světě, ale to je mi jedno, nemám ráda když někdo tohle dělá. Když něco umim líp, mám v něčem víc zkušeností(nebo si to o sobě myslim)tak se snažim podělit o to čim bych mohla dotyčnýmu pomoct a ne do něj rejt že nemá rytmus apod.
    No ale pokud to s tim rytmem myslela jinak,tak se hluboce omlouvám a sem zvědavá jak se to vyvrbí:)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    IJACZEK: pockej, dostanes ster za to, zes dal v tom anglickym hemzu spatnej clen :))
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    MIHAAL: po [ JESSIEATREIDES @ SOUNDPROOF : Reggae-dó, Raggajungle-dó, Dubstep-dó ]
    a zkušenostech, že jessie má ke mně větčinou výhrady, sem to myslim pochopil dobře:
    chce mě upozornit na to, že ty 4 řádky postrádají pravidelný rytmus

    ale mohu samosebo se mýlit .D
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    IJACZEK: ja to pochopil tak, ze se te pta, jakej chces nahodit riddim, kdyz si o nej i sam rikas:)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    JESSIEATREIDES: rytmus je nepravidelný, LÁMANÝ!! některé slabiky se dají vyslovit rychleji - na místo jedné slabiky na jednu dobu, stihnu dvě slabiky na jednu dobu. .D

    ???????????????????????????????v čem je problém??????????????????????????????????????????????

    to, že šichni dělaj texty s pravidelnym rytmem, neznamená, že to tak budu dělat i já!!
    já netvořim podle předem daných šablon, proto mě leckdo nechápe..... noA?

    pokud nejsi ochotna respektovat ostatní a jejich spontální tvorbu, která sebe sama neprohlašuje za NEJLEPŠÍ a ve které nejde ani tak o stylistický dojem ale o informaci samotnou, vznáší se nad tebou jedno velké RO, má milá

    "This is a first warning, next time you will be arrested!!!"
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    LACAMPAGNA: myslim, ze sis sama odpovedela...
    LACAMPAGNA
    LACAMPAGNA --- ---
    JESSIEATREIDES: Vždyť to neventilujou na auditkách jako reggae a dancehall,tak proč máš pocit že do nich musíš prudit a dávat najevo že ty to umíš mnohem líp?
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    IJACZEK: rytmus?
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    WENOUSH: how could violence went so far... - předtím, než začneš smolit texty v angličtině by se asi patřilo nejprve zvládnout základní gramatiku

    zbytkem textu se radši nebudu zabývat...
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    This is outrage what is happenin' in Myanmar!
    how could violence went this far?
    some want to help, some just talk about it in bar!
    when freedom to dem come?
    when dem will have freedom ball?
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    gimmi da beat a přísně!:

    Mám nový čislo na dresu,
    kámo, nosim ho i na plesu!
    Řikám ti: násilí to nesnesu!
    Na světlo vynesu špínu v Esu!

    check my flow, muzzlefuzzle!
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    MYKESH: & všechno je dó .D
    MYKESH
    MYKESH --- ---
    IJACZEK: to vis, dó je vsechno:)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    MYKESH: .DD sem věděl, že se ti bude líbit .DD mě napadlo čera, dyž jsem zjistil, že existujou "školy" o čajích, kde se študýruje pěstováníčko, příprava atd (maj o tom spešl knihy) např sencha-dó .)
    MYKESH
    MYKESH --- ---
    SOUNDPROOF - Reggae-dó, Raggajungle-dó, Dubstep-dó => super :D
    LACAMPAGNA
    LACAMPAGNA --- ---
    IJACZEK: Jo koukla sem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam