• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUDA_JANPovaleč - free open air festival - až v roce 2021
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    jojo :-)
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    RUDA_JAN: zorky ses ptal?
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    jo a mimochodem, stale hledame nejake to divadlo, nenarocne jak financne tak technicky, tak kdyby nekdo mel, vedel...
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    tak nam se tam presouva i cele zasedani naseho slavnyho org.tymu, tak jsem zvedavej jestli se tam neco vyresi teda.. :-)
    REZZ
    REZZ --- ---
    kdo chce videt pana ANSe jak to smidla necht se dostavi zitra vecer do Miráže na újezd (vymlouvat se maminkam muzete treba na predehru povalce hehe)
    UGO
    UGO --- ---
    RUDA_JAN: plzen jednoznacne!!
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    no to by byla pocta!
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    BASTOCH: branik je pod staropramenem - tudiz to spadalo pod jednani s lidma od starace...:/

    jojo, hospudka u paji je zlata. uz tam funguje i nova kavarna a pekarna na namesti mimochodem.. a je i otevreny novy muzeum o valci, se nezdaj ale docela to tam rozjizdej :-)
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    jo a este chci dodat ze onu "brecku" (g10) chceme doplnit. Jestli se to podari vyjednat, tocila by se taky 12tka plzen - je to stejnej pivovar a snad to vyjde. to jen tak pro fajnsmekry...
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    IL_CONTECANTO: logo se z plakatu vytratilo, pravda, letos jen inovovany na nalepkacha abude na plackach. bohuzel na tu jeho inovaci jsou smiseny pocity, do priste se hodlame s logem trochu vratit zpet, jak to este ukaze cas a hlavne grafik:-)

    BASTOCH: tak "tolik sponzoru" bych obhajoval tim ze to jsou ciste jen medialni partneri, krome valce, ktera proste nas podporuje jak muze a za to jsme radi moc.
    Gambrinus - debata na dlouho a nejen mezi navstevniky ale i mezi org.tymem. Je to kvuli tomu ze dotycne lokalni pivo ac dobre, ma totalne neschopnej pivovar a vedeni v nem. Minulej rok dodali 2/3 slibovanejch kohoutu a to jeste v katastrofalnim stavu, tim zavinili jak fronty, tak spostu a) nevytocenyho piva b) ztracenyho piva pri toceni.. proste s touhle technikou a podporou pivovaru to neslo. Nehlede na to ze jsme si sudy museli vozit sami, oni nam je neprivezli (za vikend se udelalo celkem asi 12 jizd do Zatce a zpet). Podpora a ochota zadna.
    To nas vedlo hledat nekoho jinyho. Jiny lokalni dobry pivo neni (lokalni piva z daleka nema cenu uvazovat) a tudiz se nabizi jen vetsi pivovary. Staropramen se rysoval uz loni ale to nedopadlo ani letos (bohuzel) a tak je Gambrinus kterej nabidne urcite vetsi pohodli, servis a do pristich let i podporu napr. financni.

    Jeste bych chtel reagovat na ten pocet navstevniku: letos cekame ze to zase naroste, z tech sesti sedmi stovek tak na tisic. do budoucnosti vsak uz o moc vic nechcem rust, jen abyste se nebali. porad to bude super oziraci vikend zadna komercni velkoakce :-)
    MYKY
    MYKY --- ---
    Ty jo rudo, jak to delas, ze je to cim dal tim lespi a pritom stale zadarmo ???? :)
    IL_CONTECANTO
    IL_CONTECANTO --- ---
    Akorát mi přijde, že se někam vytratilo logo, jinak to vypadá hezky .)
    UGO
    UGO --- ---
    RUDA_JAN: hodne krute bracho!
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    drzim palce vypada to moc dobre!
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    nove stranky, plakat, banner, no je z ceho vybirat.. plus anketa na strankach! brzy bude nova...

    jo a abych nezapomnel, uz jsou vsechny kapely zverejneny..
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    BARU_NA_BARU: no, to zrovna hrajem na jedny svatbe... takze to se asi nestiha ;-)


    RUDA_JAN: jinak jsem tak trochu ze zvedavosti, kdo se tam chytne hodila povalec do udalosti, tak si to pak treba uprav dle sveho... :-)
    [ Povaleč / festival / Karlovarsky kraj - Valeč ]
    BARU_NA_BARU
    BARU_NA_BARU --- ---
    MOLLY: jo jo už máme dokonce název - Hoppychops...no já jsem na nás taky zvědavá,ale jestli bys nás chtěla slyšetještě před povalčem, tak budem mít první koncert 14.6 na sedmičce ještě s kapelou megaphone..:-)
    BARU_NA_BARU
    BARU_NA_BARU --- ---
    RUDA_JAN: ježiš já to nemyslela nijak zle...:-) jen sem na to chtěla pouze upozornit...tak t by bylo prima, kdyby to vyšlo...mysli na mě prosim!!!dik
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    BARU_NA_BARU: s čim tam budete hrát, s tou kapelou se šimonem a honzou? dost jsem na vás zvědavá ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam