• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUDA_JANPovaleč - free open air festival - až v roce 2021
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    SKALARIAK: hrom ztratil svůj blesk jo? .)
    BJETUSH
    BJETUSH --- ---
    jo s tim rybízem na toikách to byl fakt trochu provar.... příště zlepšit!!!
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    jako vzdy to bylo krasny, nedelne-ranni mejdan na becku byl rekl bych senzacni, az odbahnim fotak tak sem hodim vyzivnej report, k tomu neznami nalezci vratili na bar muj ztracenej blesk, za coz jim mockrat dekuju, to me fakt moc potesilo... snad bude dalsich par let zase hezky, i kdyz to blato melo taky neco do sebe :))
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    já celou dobu postrádala rybíz na toitoikách
    BENTAF
    BENTAF --- ---
    cau ja postradam boty, který sem tam nechal... nechal sem je v rohu louky(jak tam parkovaly auta) napravo(směrem od čajovny) od dj stage, hend u kraje louklu, pochybuju že si ji jich tam někde všimnul, takže pokud tam někdo ste koukněte se po nich předem díky!
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    nevim jak se mi to povedlo, ale postrádám tyhle věci: černou mikinu bez potisku, černý triko s obrázkem zakuklence, černou čepici s plackou na který je pěstička, zavírací kudlu s pojistkou, a ještě asi další blbosti.. ale ztracení zrovna těhle věcí mě celkem štve

    tak kdyby se něco takovýho náhodou objevilo, byl bych vděčnej za info.. dik
    JND
    JND --- ---
    BASTOCH:
    Neasi))
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    stálo to za to, dík páni a dámy povalečové.. zas za rok :)
    BJETUSH
    BJETUSH --- ---
    HYPERCUBE: tak to je mi vás upřímně líto!!!!
    KENABRU
    KENABRU --- ---
    HYPERCUBE: Hele jo budem jenom radi dyztag posta.))
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    nabizim jedno az dve mista dneska neco po sesty z holesovic

    posta.dik
    HYPERCUBE
    HYPERCUBE --- ---
    KENABRU: hele já s mladou se právě rozmejšlim, jestli bude zejtra hezky tak bysme jeli. Chtěli jsem jet původně dneska. Tak zejtra dopoledne můžu dá nějakej rozhod.
    KENABRU
    KENABRU --- ---
    Chystate se tam nekdo v sobotu?klidne z varu nebo z prahy...schanime dve mista.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    shanime na zitra ve dvou odvoz z Prahy na Povalec, na benal samozrejme prihodime; kdyztak prosim posta...
    MORFE
    MORFE --- ---
    Nejede náhodou někdo z Valeče do Prahy v sobotu večer?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    taky 2-3 místa směr valeč slož na benzín samozřejmost odjezd snad dopoledne ale jak znam svoje zmatky tak az po
    HYPERCUBE
    HYPERCUBE --- ---
    Zdravim, mám 3 volný místa v autě, zatim sem to neřešil s žádnejma kámošema, ale vypadá to že budou. Tak se dyžtak ozvětě vyrážíme z Prahy. Stopro jedu já a přítelkyně.
    MESMIN
    MESMIN --- ---
    ahojda, prosím přidám na benz ale dejte mi vědět do pošty či na 777 908 007 kdo pojedete autem v pátek okolo 18,00 a mohl mne nabrati. moc by mi to pomohlo. díky povaleči a poválečkyně.
    IVUCHACHA
    IVUCHACHA --- ---
    Povalec Warm up zitra v 7 na Sedmicce!!! Alt track, At Eye Level a DJs!
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    Toulavá kamera: 4. 7. 2010 — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210411000320704-toulava-kamera/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam