• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUDA_JANPovaleč - free open air festival - až v roce 2021
    JND
    JND --- ---
    Nalinkujte nějaký hezký fota někdo ....
    REZZ
    REZZ --- ---
    ja nevim co mi ten festival zas udelal, uz je to deset dni a festivalova euforie stale trva ze to musim i napsat sem. a to jinak nemam vubec moc duvodu k radosti !!! asi mi tam dal nekdo naky dlouhotrvajici drogy))

    jeste z toho zacnu poslouchat cesky regé abyste vedeli http://www.youtube.com/watch?v=xob21AnwqyU&feature=related

    peace & love
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    zase se vám to moc povedlo.. jako každej rok, vrchol léta
    emo, když jsem tam kalil s nějakejma holkama, tak jsem došli k tomu, že jim při prvnim díle bylo 11let.. :))
    Prostě-- zas za rok, v plný síle, a snad jste letos nějak zvlášť neprovařili
    muck
    SODOFKA
    SODOFKA --- ---
    Prosím pekně, neodvezl jste si nekdo omylem navíc kostičkovanou bekovku? Abych se přiznal, ztrácel jsem ji každý večer, avšak pondělní ráno už jsem takové štěstí s nálezcem neměl. Co si pamatuju, tak i během nedělního večera nezbedne putovala z hlavy na hlavu.

    Jinak letošek moc povedenej, ostatně jako každý rok!!!
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    bylo to skvělý, výborný, báječný, nevím jaké jiné slovo by to vystihlo ještě lépe... krásné počasí, krásné prostředí, lidí akorát, organizačně vše na jedničku s hvězdičkou. přišlo mi, že se všichni neustále usmívali a bavili, což mělo za následek výbornou atmosféru. díky!
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    opět krásnej srdíčkovej festiválek! je dojemný, že to po těch letech pořád neztratilo svoje kouzlo.
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    nasel sem obal na spacák LOAP diamoind, černý s červenými popruhy
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    já taky musim přidat chválu. Jeli jsme jen s prckem na Vltavu a litovali jsme, že jsme nemohli zůstat ne celej víkend...Spousta nápadů a celkově supr atmosféra.
    CISTY_PRUSTREL
    CISTY_PRUSTREL --- ---
    Hej super akce ... byl sem poprvé a mělo to dobrou atmosféru a pěkné místo konání ...do hudby bych zařadil možná víc hc/punku ale super...dokonce sem v kadeřnictví shodil dvouletou máničku :-D
    K0RALINA
    K0RALINA --- ---
    ODVOZ, zítra, NĚKDY POZDĚJI ODPOLEDNE, NEBO VEČER? 'Prosím a Dík :)
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    Spolujízda Praha - Valeč, pátek 3.8.2012 | Jízdomat.cz
    http://www.jizdomat.cz/jizda/65439
    ANEZJE
    ANEZJE --- ---
    scháním odvoz z prahy pro kámoše a mně...po 2h díky díky ..kdyžtak 737360117
    LITTLEPUNKK
    LITTLEPUNKK --- ---
    Poptáváme místa dnes z ph okolo 4hod -dva lidi a pes- ...pes je střední velikosti,vychovaney,zvykley jezdit autem atd :) příspěvek na benzín či naturálie ...
    725 777 083
    JND
    JND --- ---
    SKALARIAK:

    Já tou dobou zítra asi pojedu ....
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    ja prosimpekne shanim fleka zitra okolo duhe z prahy a naopak nabizim mista v aute v sobotu kolem pulnoci praha - povalec, coz zni nelogicky ale je to tak....
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    sháním pro kamarádku volný flek v autě v pátek z prahy, okolo 10 večer
    ANDREIKA
    ANDREIKA --- ---
    nabízím 2 místa z Prahy v pátek okolo čtvrté hodiny plus zpět někdy v neděli (po domluvě)

    více info pošta
    díky :)
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    v patek mame 4 mista v aute z Prahy na Povalec, odjezd kolem 17h
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    NEJEDETE Z POVALEČE NĚKDO DO PRAHY UŽ V SOBOTU? svezla bych se psem ráda taky, pošta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam