• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUDA_JANPovaleč - free open air festival - až v roce 2021
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    Jakube, trochu s citem. tohle je opravdu nemistny. Na baveni lidi nemaj DJove jedinej a spravnej recept. Poustet diskoteku z winampu je mnohdy zabavnejsi, mozna prave proto, ze se nesnazi bejt DJ. Nikdo nerika, ze Duck the mainstream je umeni a LUCKY_MAN dj a uz vubec ne umelec. Jde o zabavu - o afterparty. A aspon je to remix znamky punku a nepousti michala davida, marese, abbu a kabaty.
    MADWORLD
    MADWORLD --- ---
    _PLASA_: hele diskoteka asi jo, ale i ta muze bejt na urovni, coz tohle fakt nebylo. s odstupem casu uz jsou emoce a rozpolceni uklidneny, ale i tak za me never-more
    ALESH
    ALESH --- ---
    Ja se teda vetsinou DJ stage vyhejbam, ale letos mi prislo, ze tam skoro porad hralo neco ve stylu "to nejlepsi z 60-90s v tuc tuc remixu" .alespon ted pokazdy, kdyz jsem sel kolem.
    _PLASA_
    _PLASA_ --- ---
    VON_GILOTINE: Zbytečně ostrej plivanec. Duck the mainstream je diskotéka. Žij si taky svoje sny a nikoho netrestej ;)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LUCKY_MAN: otresny, uz te nikdy nechci slyset. pousteni z winampu bez sebemensiho citu pro atmosferu, prechody zadny, udesny remixy v originale dobrejch pecek. asi si zijes svuj sen, ale pro kohokoliv s vkusem je to na sebevrazdu.
    za dnb mashup remix znamka punku si zaslouzis sileny trest, jednou ho snad vymyslim, takk nezmerne bylo utrpeni nas vsech, co jsme tomu museli prihlizet
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Vím, že asi pozdě bycha honit, ale na tom vašem webu vede spousta interních odkazů na 404... jen pro info.

    Mě osobně to trochu deptá, ale rozhodla jsem se to vydžet :D
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    Duck The Mainstream - nonkonformní diskotéka, kterou znáte z Klubovny, se na Vás těší v pondělí po půlnoci na Pubstage, kde odstartujeme povalečskou afterpárty ;-)
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    BICA
    BICA --- ---
    letos mrtvolka :) ale na webu toho spoooousta
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    letos nic?
    _PLASA_
    _PLASA_ --- ---
    Díky za super akci, moc pěkný. Jen doufám, že ta smršť, která se spustila když jsme odjížděli, nenapáchala nějaký škody.
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    máme 3-4 místa, odjezd z Prahy kolem 6h
    MREGO
    MREGO --- ---
    nejede nekdo v sobotu do prahy?
    shanim jedno misto.
    Diky
    (731842299)
    BERRY
    BERRY --- ---
    zítra mám 1-2 místa na povaleč, odjezd kolem oběda
    7ONDRA7
    7ONDRA7 --- ---
    sounday - sobota, 17:50, céčko, těšíme se :)

    Sounday - Rum'n'Bass feat. ApeProphet - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=rGG3067AZvo

    GOLDSTAR
    GOLDSTAR --- ---
    V sobotu od 16h na "béčku" moje maličkost a novej matroš ze sedmipalců na připravované české groovy nr.2
    Tady k poslechu czech grooves nr.1 aby jste veděli co do vás budu hustit
    CZECH GROOVES
    https://soundcloud.com/goldstar/czech-grooves
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Nejede někdo v pátek tak, aby byl v poledne už na místě?
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    nabizim fleka na povalec v sobotu kolem pulnoci (mozna o trochu drive) z prahy, cas vypada absurdne, ale i loni se nekdo nasel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam