• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    HAJOS: ty jo, mam pocit, ze jméno bylo Skinias
    FEEX
    FEEX --- ---
    SUOTAM: oblast?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    cus, doraze na cary !

    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    HAJOS:
    Soubezny turnaj v pinčesu!? Kdo jste Pro?
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    Čájův memoriál - KTX turnaj ve fotbale
    Vižina 18.5.2024 (budeme tam od pátku do něděle)

    Ahoj kamarádi. Po třech letech máme opět možnost si společně zasportovat.
    Tradiční týmy už účast potvrdili, ale pokud by se chtěl někdo přidat, dejte vědět.
    Na místě bude dostatek prostoru na kempování s autem nebo si postavit stan.

    Občerstvení zajištěno. Mimo fotbalového hřiště jsou k dispozici také šatny se sprchami, dětské hřiště nebo třeba pingpongový stůl.

    NANNY
    NANNY --- ---
    čaune! Valíme to na vás ze všech stran, aleee snad mi odpustíte .)
    Letos rozjíždíme kemp Karvánky v jižních Čechách a chceme to tam pořádně rozpohybovat a taky trochu roztancovat, neasi. Není to úplně na samotě, tak si tam nemůžeme dovolit párty, jakou bychom si přáli. Ale vlnit se do rytmu na břehu jezera, s drinkem v ruce, chceme! U toho se dá wejkovat, zkoušet jógu na paddleboardu nebo prostě jen užívat sluníčka. Děti můžeme zaparkovat do blátivý kuchyňky a třeba si zvládneme i říct, jak se kdo máte a táák.
    No, ale PROČ SEM PÍŠU?
    Nechtěl by nám tam někdo z vás, krutopřísnejch superborců djů zahrát? :D
    Podmínky domluvíme, dávám dohromady nějakej kulturní program, tak mi prosím třeba do pošty rovnou pište, jaký termín byste mohli. Pokud by někdo teda měl chuť přijet.) Zatím tam máme hlavně dětský divadýlka, chichi

    Díky za pozornost, samozřejmě jste všichni vítaný. Těšíme se
    Jinak 5.7 Retropárty v kostýmech. Tam musíš bejt.

    Pro FB sleduj: https://www.facebook.com/profile.php?id=61556780523368
    Pusu!
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    Hele a vzpomenete si někdo, kde bylo to místo u Atén v te bývalé olympijske vesnici? Jak zarizoval Flux? Jste s nim někdo v kontaktu?
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    ATARKA: hehe to jo, nevím jestli to tam je dlouho, ale je tam zákaz vjezdu obytnaku a aut nad 2,5t…my byli 3 noci a nikdo neprudil…
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    HAJOS: tam se coudilo od brzd snad kazdymu :)
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    Ahoj parto, pamatujete na tohle místo?🤔

    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    Cauves, pristi tyden Kinderlager, obvykle misto
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    Zdařte baheňboogie,

    Mejdanek fajnovy, pohodova organizace ostatne jako vzdy.

    Jen se chci podelit s horko_pochcanym_dortikem ktery mi nejaky impotentni kastrat/ka naser-viroval na nedelni poledne kdy jsem si sel vyzvednout osobak na krajnici (ano byl tam "parklej" z duvodu nocniho prerojeni PCR a me neochoty predavat ridicak do urednich pazour za jizdu s pivnim nadechem...). Tak tedy obser na ntou spocival ve vypusteni vsech ctyrech kol. Jestli si nekdo transdimenzionalne vstipil ze stoji u cejlu v Krne a msti se na Cayenu, netrefil se, nebo zda to udelal snazivy stbak, projizdejici sedlak, nebo random píča kolem fíča je vlastne jedno, pevne verim ze az TO dojebadlo dozenou jeho skutky, povoli mu malinky jeho jest sverac drive nez prijde zaslozena bolest karmicke mocnosti a v bolestech extremne rmouticich sezna ze ciny vykonane jeho zivota uboheho privedou ho do dalsich nizkych vtelenich oplyvajicich marnou snahou uniknout z kolotoce nachcavajici v kukuc jeho smradlave uzrale moče!

    Vsem ostatnim preju paradni rok 23! Salůt
    TNC
    TNC --- ---
    FROST: je prdel ze v tom videu znam rovnou dva lidi... samozrejme Cardu ale jeste ten Martin z te rybarske lodi.. toho jsem potkal na Novem Zealandu... asi 2 tydny cca. Vim ze je z Pasohlavek protoze tim zakoncoval kazdou patou vetu :) Neco jako "ahoj jmenuju se Kentan a jsem z Montarzi" :)))
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    BANANABOY: ano ;)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    KRUPAN: Vopice ?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    koukam, ze je tu nekdo pekna vopice....
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Caio bando, budu mit moznost privezt visnovice a mandlovice s tim, ze v nedeli 16.4 by to bylo k vyzvednuti. Bohuzel se uz zdrazilo 1litr za 400,- . Budete neco chtit? Objednavky beru do nedele. Konec hlaseni.)
    FROST
    FROST --- ---
    Tak tohle mi nejak uteklo, Cyrda na cesky!.)
    Lofoty - 20. listopad 2022 - Objektiv | Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/porady/1096911352-objektiv/222411030401120/cast/946838/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam