• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    TNC
    TNC --- ---
    ROBOOTEK: :) tak ji otevri, napij se, zavri ocka a nech si zdat ;)))
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: tvy auto!! ...flasku vina mam! popcorn nasypanej!! .)
    TNC
    TNC --- ---
    VIRUS31: tydle ne... korg treba leze uz zase nahoru po tech mrdkach co vydali electribe 2... a vcera jem se smal tomu ze gramce technics taky rostou na cene malem jak bitcoin :))) kdyz jsem dokupoval 2 roky zpet gramec tak jsem ho sehnal za 10... ted jsem koukal ze dalsi bych sehnal za 15 :)))
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    TNC: holt masiny starnou a ceny jdou dolu.. jak u kompu.
    TNC
    TNC --- ---
    a kdyz by se nekdo zbavoval krosny tak pripadne posta diky ;)
    TNC
    TNC --- ---
    VIRUS31: jsem v klidu. jen konstatuju ze cesi jsou na bazarovej prodej vychcany. kolikrat to berou spis ze uz to nepotrebuje tak nejlepe za flasku vina :)))
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    TNC: hlavne se nerozciluj :)
    TNC
    TNC --- ---
    VIRUS31: me bavi jak je kazdej vzdycky chytrej kdyz vyjde u neceho mk2 a vec ktera se do te doby prodavala za 38 a kratce predtim se pustil vyprodej za 30 je pro ne najednou bezcena :))) hele jeste pred 5 mesicema se prodaval za 26 bazarove... nabizim ho za 22900 s pametovkou takze jak za 22 bez mala. Tak co se ti nezda vole? Navic je to jednoduchy... kdyz neprodam? Neprodelam... budu se tomu venovat po navratu. Btw... vsechno ma sve kupce. Taky jsem prodal za 8 maschine mk2 kdyz vysla mk3... nemyslim si ze je to drahy. Myslim si ze to neni levny pro vychcany cechy. Nekdy me ty hovna a nabidky co na ty inzeraty pisou fakt bavej...
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    TNC: OT za 23? Tondo, neblouzni :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    BERRY: se vyndá na pohodě tak, že mu to vyjde...neasi)
    TNC
    TNC --- ---
    Pak nabizim dohodou (cca po stovce max dvou podle knizky) knizky na vyuku programovani... je tam toho spousta i na iphone, android, flash, php, sql, objektove programovani a tak.. hromada z nich je jeste dost aktualnich a nektere stoji i kolem 5ti stovek a podobne. Ja uz je nepotrebuju ani skladovat ; kdo by mel zajem muzu poslat seznam co tam je ;)
    TNC
    TNC --- ---
    nabidnete nebo vymenim za micro sdhc pametovku pro android telefony [ OFFERINGNABÍZÍM: 8GB DDR3 ram pro Macbook Pro 2011 +- jine modely / Praha ]
    TNC
    TNC --- ---
    jinak znamim to pustim i o neco malo levneji. todle je kolik to poustim venku bazarove
    TNC
    TNC --- ---
    vecer nahazim jeste zbytek. mam tam toho fakt dost co ted nepotrebuju ;) neco co se ale neda uz pak dobre sehnat jako korgy a tak si necham.
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    VOP: akorat to chce se vyhybat magistralam a vsem tem proflaklym mistum, tam budou davy takhle k tem svatkun
    BERRY
    BERRY --- ---
    N_I: :P
    VOP
    VOP --- ---
    Nicmene aby to nezapadlo, ty Tatry sou super napad, mas muj support Banane/to spachame, a mozna s tebou pak nekdo treba pude i na ty Chemiky, no.. .)
    VOP
    VOP --- ---
    PHRASE: no tak za 1. furt jako dobry, ne?, a za 2. bysme udelali druhou, ne? .)
    N_I
    N_I --- ---
    FATBEAR: civoe kdo dela akci techno bandits nemuze mit problem s pohodou ne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam