• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NIGHTFURY: to asi jo :-) ja uz hindulakum neverim nos mezi ocima. tak jsem skepticka
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    TRAMIN: "100% Pure Silk" by mělo být v pohodě, ne? :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NIGHTFURY: pokud nikde neni neco jako art silk, blabla cokoliv silk a nestoji tri stovky,tak snad jo. jakykoliv dovetek ke slovu silk je 100% polyester. coz jeste taky neni vzdycky nestesti, ale pokud by to bylo maysur (coz by podle vzoru mohlo byt),tak by to bylo super
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    TRAMIN: Píšou stoprocentní hedvábí, dá se tomu věřit?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NIGHTFURY: je to celkem caste. jen bacha na material. ebay dostkrat zklamal sustakem.
    osobne znam x korzetu a sukni za sari. ruzne tanecni veci a kalhoty. primo z indie se vozi ze starych ci poskozenych sari usite sukne,kalhoty, tilka, kanyrove sukne atd
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenost se šitím "evropských" šatů ze sárí? Narazila jsem na eBayi na nádherné sárí, barva i materiál vypadá krásně, nestojí moc.. ale chtěla bych si z toho (nechat) ušít šaty na běžné nošení, jde to, nebo je ten rozměr nepoužitelný?

    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN: nabidka aktualizovana
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Největší výprodej mnohdy jen vybalených kousků (nejen indie)
    nailah | PRODEJ různé – rajce.net
    http://nailah.rajce.idnes.cz/PRODEJ_ruzne/
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Látka na pandžábí / punjabi / Praha 4 Nusle nebo Flóra / 250 CZK ]
    nevím, co za to chtít, takže pokud by byla cena mimo a chtěli jste to, tak si řekněte. Dík.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PERTAKOIN: a taaaak. to chce hlavne spravnou bavlnu. ale je fakt, ze pri tom mnozstvi to bude desna prace
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    TRAMIN: Ty kolové sukně jsou právě málo... A viskozy my přijdou, že se na to tak nehodí.
    Věc se má tak: Chtěla bych si aspoň jednu sukni na ATS ušít sama, jenže spotřeba vychází na 6 sárí (spodní obvod 22-23m a zbydou vlečky, ze kterých budou kalhoty pod tu sukni). 3 bavlněná sárí mi doma už roky leží, tak bych je aspoň konečně využila - jinak bych do toho ani nešla, vyplatí se koupit hotovou.
    No když se další 3 bavlnky v dohledné době neobjeví, tak se na to možná vykašlu. Ale zatím sháním.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ALEXIS: urcite ano. na vysku cca 165cm zalezi jak ma byt sukne vysoko. ja mam 175cm a pozaduju je pod zem,takze mi nejsou dost.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    TRAMIN: kolove sukne ma zaujimaju... nejaka na pas 85-90cm?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PERTAKOIN: sari na prodej mam. ale bavlnu zadnou. bavlnene jen kolove sukne ruzne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam