• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMABridge - kde hrajete, jak hrát online, systémy atd.
    "Nábřeží Temže jsou plná bývalých milionářů, jsou to ti, co v bridži zapomněli včas vytrumfovat"
    rozbalit záhlaví
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Je tu nekdo, kdo by si chtel nekdy v praze zahrat? pripadne mate prehled kdy je nekde nejake volne hrani? Znovu jsem se do bridge zamilovala, a busit dokola bbo mi nestaci.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    narazila jsem na dobrou treninkovou stranku http://www.nofearbridge.com/ je tam spousta tutorialu a jinejch informaci, normalne se za to plati ale je tam trial cas zadarmo.

    jo a ve stredu je turnaj pro zacatecniky v praze, planuji se objevit, nechcete se nekdo pridat? https://www.facebook.com/events/870832409607391/
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Top bridge player, Wendy Brown, 80, died at card table with rare winning hand | Daily Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/...collapsed-died-card-table-claiming-victory-game-rare-winning-hand.html
    VOY
    VOY --- ---
    FRONEMA: Byli jsme ted na nasich dvou prvnich turnajich a ted se chystame od zari chodit nejak pravidelne, tak zjistuju jestli nepotkam nahodou nekoho z mistnich. Zatim byl vekovy prumer spis padesat a vic :-)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ja jeden cas chodila, ale uz ne... proc?
    VOY
    VOY --- ---
    Nechodite nekdo na uterni turnaje pro zacatecniky v Bridzovem klubu Praha?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    na hrani online doporucuju http://www.bridgebase.com/ tam jsou hraci vsech urovni. jinak nevim
    VOY
    VOY --- ---
    Zdravim, pomalu se dopracovavame ke konci kurzu v Bridzovem klubu Praha a docela bych uvital nejakou radu, kde bych si mohl na internetu zkusit zahrat. Samozrejme jsem zacatecnik a nemam jeste poradne v krvi licitaci atd., takze idealne neco, kde hned nenarazim na same zkusene hrace, kterym to budu kazit a nezahraju si. Pripadne i tipy na nejake vyukove weby atd. Chodite nekdo do toho klubu na ekonomku?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    a jeste zabavna hlaska z odposlechnuto

    Chris Dixon, letošní hráč anglického seniorského týmu na ME v Pau, naposledy reprezentoval Anglii za open v roce 1971. Měl tedy 37 let přestávku a pokoušel se v Pau zjistit, zda se jedná o světový rekord. Zdá se, že ano, protože jediným dalším kandidátem je Henry Mansell z Jižní Afriky, který se pokusil překonat rekord tvrzením, že jeho první účast na mistrovství světa nastala, když jeho matka reprezentovala v roce 1950 a byla již v pokročilém stádiu těhotenství.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    neco aktualit... nedavno probehlo mistrovstvi juniorských párů a naše borkyně jana janková a pavla hoderová získaly bronzové medaile!

    a nasi nejlepsi Michal kopecký a Milan Macura obsadili neméně krásné šesté místo


    tak co stále žádný zájemce?:))
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    tak auditko zjevne zcela umrelo.. skoda... tak zkusim aspon jestli by si treba nekdo nezahral na bbo? s instalaci klidne pomuzu...

    KATCH
    KATCH --- ---
    FRONEMA: zavislost, to je jasny :D
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    v sobotu jsem se s Mialnem (šilarem) účastnila přeboru české republiky smíšených párů... původně jsme si mysleli že tam bude víc začátečnických párů... ale nakonec to byli samí frajeři
    turnaj to byl dvoukolový první kolo začinalo v deset ráno... bylo nás 21 párů. myslím že jsme hráli na to jak to umíme docela dobře... udělali jsme pár velkých kopanců ale jinak jsme si drželi slušnou (zaáenickou) úroveň po prvním kole jsme měli 39 pocent... byli jsme poslední ale na pár před námi jsme ztráceli jen jedno procento... druhé kolo už bylo trochu unavenější a hráli jsme o něco málo hůř projevilo se to na výsledku a dostali jsme za druhé kolo 31 procent... tím nám yšlo něco kolem 35 pocen za celý turnaj...

    celkově jsme dostali hroznej klepec ale bylo to fajn... myslela jsem že budu vybridžovaná až na půdu ale hádejte co ted dělám ve vedlejším okně?:)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    po osmnáctém kole jsou červení 6í a bílí 19í... musíme víc držet palce

    a jinak mě se zed povedl velký úspěch ttak se musím pochlubit :)

    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    patnacte kolo - cervení 5tí bíí 12tí
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    po čtrnáctém kole červení padají na 6té místo a bílí na 12té :/
    KATCH
    KATCH --- ---
    FRONEMA: ja z toho urcite tezkou hlavu nemam :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    potrinctem kole jsou cerveni pátí a bílý 10...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KATCH: nj... to se stane.... lepsi nez byt furt v pulce, ne?

    jinak z amsterdamu jsou skvele zpravy... cerveny tym je 4tý ! po dvanacem kole a bílý 9-11
    KATCH
    KATCH --- ---
    FRONEMA: a my zase klasicky posledni, to to pekne stridame, jednou prvni a jednou posledni :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam