• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CUCHULAINObjímání zdarma (Free Hugs)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    PAW_LINKA: "objímáme zdarma" je podle mě parádní heslo. vidím v tom hezký vyvážení hodně rozšířeného komerčního přístupu :-)
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    CUCHULAIN: můžete přijet v prosinci na Vsetín, na 9 ročník Free Hugs - z Prahy k nám jezdí rychlík:)
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    CICHLASOMA: "svobodné objímání" je podle mě pro lidi dost abstraktní heslo. Uritě by se ptaly, jestli je to jen pro svobodné a tak. Mě napadlo ještě "daruji obejmutí".
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    QUIP: no.. klub sleduje 62 lidí. jsme na nyxu, takže většina jsou pražáci :-) (kromě mě)
    velká šance se někde sejít :-)
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    QUIP: Já se klidně přiseru :)
    A když dáme každý vědět známým... :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    KAPPI: urcite jsem pro zopakovani, ale tenhle klub moc nezije, takze se asi nepodari sehnat vice lidi
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    PAW_LINKA: No nabízí se "svobodné objímání" a ačkoli to taky neni ideální, lepší než "zadarmo" to možná je, ne?
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    QUIP: Jo to uz je hodne davno, bylo to moc fajn posezeni... Od te doby se toho moc udalo a zmenilo... Mohli bysme to nekdy zopakovat...
    QUIP
    QUIP --- ---
    Mozna je na case svolat po mnoha letech zase nejakou nyxi objimacku, ne? Kazdy s kazdym, at si pak nikdo nestezuje, ze byl obejmuty minkrat :)
    LACROIX
    LACROIX --- ---
    jé tohle asi zneužiju :D PAW_LINKA: hezký video :) udělám si taky cedulku... budu s ní chodit každej den do práce... budu dělat, jako že rozdávám, ale přitom budu objat nejvíckrát já :) evil >:-D
    QUIP
    QUIP --- ---
    ALEXANDRASAINT: Ale jo, v Praze se taky objima, nebo aspon objimalo. Kdyz ted koukam do historie tohoto klubu, tak uz je to hoodne dlouho (5 let), co jsme se tu domluvili, sesli se v par lidech a i kdyz ne moc verejne, tak se aspon obejmuli navzajem, pokecali v cajovne a tak. Takove zajimave setkani.

    Problem tohoto klubu je asi spis v nizke sledovanosti a v tom, ze je tu strasne dlouho mrtvo, takze se tu jen tak neda vyhlasit nejaka vetsi akce.
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    A přidávám úplně čerstvé video z tohohle roku: https://www.youtube.com/watch?v=ykVMBSrJWrU
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    HARVIE: Absolutně s tebou souhlasím, taky mi tenhle překlad moc nevoní. Jen se nám ještě nepodařilo, za ty roky co to děláme, vymyslet příhodnější překlad. Ale každopádně dobrý nápad, můžeme tady něco společně vymyslet. Takže nějaké návrhy?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    PAW_LINKA: Jenom nevim jestli bych "free" překládal jako "zadarmo". To slovo má i jiný významy než tenhle ekonomickej... "Free love" taky přece neznamená "Láska zadarmo".

    Gratis versus libre - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Gratis_versus_libre
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ALEXANDRASAINT: tak máš příležitost s tím něco udělat :-)
    já se takhle bojím výšek. byla dost makačka vylézt na provazový chodník a procházet se 5 metrů nad zemí.
    a co teprve skočit z 8 metrů mezi skály do studené vody :-)

    objímání je podle mě pohoda ;-)
    ANNAMARIE
    ANNAMARIE --- ---
    ALEXANDRASAINT: kdyz vyhlasis akci tak v tom prave nejsi sama ;)
    stud se ve skupine tak nejak rozpusti...
    ALEXANDRASAINT
    ALEXANDRASAINT --- ---
    CUCHULAIN: já sama na to nemám tak říkajíc "koule" . jsem stydlín
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ALEXANDRASAINT: ideální příležitost nakreslit cedule a vyrazit:)
    ALEXANDRASAINT
    ALEXANDRASAINT --- ---
    a v Praze nikdo neobjímá? :(
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    Hledáme objímače - Free hugs Vsetín, více info přes zprávy

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam