• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEAGER666Dementní kérky - Sou tak pitomý až sou uplně dobrý
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    GROE: mno jak tak na to koukam tak u nás minmálne 3 zmrzačený lidi u nás předělávali...... neuveřitelný....
    GROE
    GROE --- ---
    JEAGER666: mazec co, ale jak je videt, tak maji, hlavně jak jim tam občas někdo píše ve vzkazech, že dostali doporučení :)))

    a na fb má soubor s názvem: "předělávky špatných tetování- např. po domácích tatérech atp." Ty věci jsou teprv hardcore :)
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    GROE: ty krávo......nechápu jak můžou mít zákazníky :-D
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    CORIOLANUS: dělal to Musa v salonu Tribo tattoo. Mají profil na facebooku, kde mají všechny fotky, ale dneska se mi tam nějak nejde dostat, snad ten profil nezrušili :-/ Kdyžtak mrkni alespoň na http://www.tribo.cz/
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    GROE: Tak uz vim o koho jde. Tahle pani neumi pichnout ani bradu rovne. Kamosovi ji pichala na dvakrat a za tejden to musel vyndat pac mu to celkem zle hnisalo...
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    GROE: Tak hrozny to neni. Ale kdyz jsem videl ten zbytek, tak to je strasny. Ja se nechal na Kladne tetovat na ubytovne od Slovaka co se to naucil v kriminale a vypada to skoro stejne.
    GROE
    GROE --- ---
    našel sem web, to bude jednodušší, každej si najde to "svoje" a hlavně i ten je docela vtipnej..
    http://www.malovaninatelo.cz/
    GROE
    GROE --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: doufám že si děláš prdel, nevim totiž co ti na zpracování přijde dobrý :O
    Jeden z nich tu keruje pořád a je pravda že je drahej přehnaně, osoba co sem zde poslal ukázku dělá opodál a je katastrofální všechno co dělá a má ceny skoro jak víše zmíněnej. (později od ní postnu víc nesmyslů- je z čeho vybírat:))

    JEAGER666: právě :)
    FEFERONIE: muhehe
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    LA_MAGIQUE LA_MAGIQUE: kdo to delal
    ? tenhle styl se mi strasne libi..
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    JEAGER666: Ja cetl Marek
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    GROE: mě se náhodu líbí, že ty vlaštovečky kakaji srdéčka.. to je dost originální..
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    GROE: ty vole.....to podtim je karel? :-D
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    GROE: Ale zpracovani na Kladno nejaky az moc dobry. Co si pamatuju, tak tam tetovali nejaky ukacka a za ty penize to byl hnus...
    GROE
    GROE --- ---
    dneska mě pobavila práce kladenské taterky :)

    dementní dost...

    THE_ID
    THE_ID --- ---
    LA_MAGIQUE: aby nebyli tak pre/ihrati?
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    ehm... ledničky?
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---

    MASOO
    MASOO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam