• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEAGER666Dementní kérky - Sou tak pitomý až sou uplně dobrý
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    hehe :))))

    KULICH
    KULICH --- ---
    dobrý den

    STRIGA
    STRIGA --- ---
    NEKE: A že je to už pěkně dávno..ještě, že jsme v té době neměly na kérky dost peněz..:D
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    ot
    A taky by me zajimalo proc stoji na vane, ale to je nejspis do jineho auditka... ;D
    /ot

    NEKE
    NEKE --- ---
    já třeba souhlasím s STIEPAAN ...v týhle subkultuře se pohybuju už nějaký ten rok...a odhaduju že tohle si vytetoval někdo v hoodně brzkem mládí nosíc maskáče od hlavy až k patě strkajíc hlavu do reprobeden ..takzvaný mrdač beden aliaz ještěr...jako proč ne taky sem byla mala ještěrka v maskačích ze kterých sem vyrostla..a kdybych si tohle nechala vytetovat (nenechala) ..pozdej bych litovala :D v týhle subkultuře tohle třeba před 10ti ety byl dobrý flayer na free party ale dneska ještě jako kérka,dobrej kýč řekla bych ;) ale proti gustu ;) :DD
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    STIEPAAN: nemyslim si, ze zrovna tohodle bude litovat .) to co tam ma je spis o nakym zivotnim presvedceni nez o chvilkovym rozmaru... je to proste fer, tak uz to neres ;)
    STIEPAAN
    STIEPAAN --- ---
    tak jako nejde o to ze nekdo vyjadri svoji prislusnost k subkulture kerkou, to dela spousta lidi, spis de o miru vkusu, ne? tohle zrovna mi pride asi srovnatelny s tim kdyz nekdo nosi na ksiltovce letak z posledni akce :) jenze ten muze furt sundavat az do chvile nez dostane rozum, kerky tohodle rozmeru se jen tak nezbavi :) jo, taky sem v puberte koketoval s myslenkou poridit si kerku ktera by vyjadrovala muziku co sem poslouchal a subkulturu ke ktery sem se hlasil, ale dikybohu sem to neudelal :)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    je fakt ze pak bychom sem mohli hazet vsechny expolited lebky, rockabilly motivy, pentagramy apod....
    tohle je minimalne mene obvykle=D
    CHZB
    CHZB --- ---
    BODLING: nevim co je na tom debilniho jede si svuj styl a je mu oddan :)
    REDBRIGADIST
    REDBRIGADIST --- ---
    Pohoda, to je aspoň odevzdání se své subkultuře - nebojí se jít s kůží na trh.
    FOLCWINE
    FOLCWINE --- ---
    BODLING: ty houbicky jsou pekne ulitly :D
    MIGUELX
    MIGUELX --- ---
    BODLING: ukaž ještě jeho záda :-)))...
    PICAJANDAK
    PICAJANDAK --- ---
    DENISAAGATA: krom tebe všichni :)
    NIKXI
    NIKXI --- ---
    LIBUSHKA: mne sa tiez pacia, ved fajnove :)
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    BODLING: nahodou, jsou super :)
    STIEPAAN
    STIEPAAN --- ---
    rychtapyčo :)
    BODLING
    BODLING --- ---
    No známej má fakt dost debilní kérky mi přijde....

    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    KBN: thank you, captain obvious for pointing this out..
    KBN
    KBN --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: zamlada ta koza byla ještě nad hlavou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam