• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEAGER666Dementní kérky - Sou tak pitomý až sou uplně dobrý
    GROE
    GROE --- ---
    AUDIAC:Nemyslim si, že místo bydliště ovlivnuje kvalitu zpracování kérek (i divoši maji lepší zpracování kérek někde od ohýnků, než on mašinkama).
    Sám bydlím na vesnici a je jen na mě, jestli lidem s totální negramotností co se výběru motivu týče nabídnu nějakou alternativu, či je nechám v tom, aby si vybrali kerku např z první stránky googlu. Myslim že on sám je zaostalej pokud sám nevidí co plodí za zmetky.
    To že to neviděj ty chudáci co k němu jdou pod jehlu je věc jiná a k pláči..

    btw- měl bych zdražit, když to tak pozoruju :D
    KULICH
    KULICH --- ---
    DZEJN: Akta X
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    LOGO: tak to rozhodopádně!
    LOGO
    LOGO --- ---
    AUDIAC: namet muze bejt jakejkoliv,, jde o kvalitu zpracovani. coz v tomhle pripade je tragedie
    NTR23
    NTR23 --- ---
    AUDIAC: prostě takovej fujtrajbl
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ONITSUKATIGER: byla jsem spokojená, dokud se to nevyloupalo :-((
    no petr tattoo, já absolutně nechápu... no zkrátka nechápu :-D
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    GARBAGE: Vzdyt si mi psala ze jsi spokojena:-/ Mam 90% kerek z OLTS a jsem nejvic spokojena. Ale myslim, ze se schodnem na tom, ze Petr Tattoo nikdy...
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    Nehodlám se ho nijak zastávat, na to je to přílišná hrůza, ale ono to asi nebude moc jednoduchý bejt takovej tatér v Zastávce nebo jiný vsi. oni tam ty lidi prostě choděj s tím, že chtějí trajbl, delfínka v trajblu nebo trajbl v delfínkovi. oni prostě jiný téma neznají a nechtějí znát. jiná věc je samozřejmě jeho technika, ale to je asi jasný...
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ONITSUKATIGER: z One love tattoo mám jednu mini kérku a bohužel teda jako fakt nic moc. Jsem objednaná někam jinam a nechám si to tam obtáhnout
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    NTR23: jo ja zapomela:-)

    LOGO: jo, to me taky napadlo...hlasky typu "Slecna nevi co je kvalita!" LOL

    ISCH: Ja vim ja vim...Urcite by me zacali presvedcovat, ze vim hovno o tetovani a ze Peta je profik hehe. Mozna ze se najdou i komenty typu "Peta tetuje tim starym, pravym stylem! To, co se tetuje dneska nejsou poradny KERKY voe!"
    ISCH
    ISCH --- ---
    ONITSUKATIGER: Bohužel - víš, co se stane, když to tam nahodíš? Ty lidi neuvidí (alespoň část z nich), že oni maj blbou kérku. Jejich míra sebeklamu možná zapracuje tak, že řeknou, že maj i lepší! A hlavně - dělal to Péťa, kterej tomu rozumí. To Ty přece nemůžeš pochopit, ne? :D :D
    Lidi jsou bohužel někdy blbý, až to bolí (moje oči).
    LOGO
    LOGO --- ---
    ONITSUKATIGER: to je zajimavy tema k zamysleni- bejt uvedomnelej a rict jim to, kdy by asi mnoha z nim se to nelibilo, dalsi cast by se v pudu sebezachovy zacali branit ze to vlastne neni tak hrozny a ze zavidis atd atd. byl by to zajimavy trollici experiment..
    NTR23
    NTR23 --- ---
    ONITSUKATIGER: ale Petr je zase dobrák a poctivec..)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Ja ted jen premyslim, jestli tem lidem mam zkazit zivot a nahodit tam linky na One Love Tattoo, Bloody Blue etc. aby videli jak kvalitni kerky vypadaj a uvedomili si, ze maj na sobe sracky?
    Vsimam si, ze v Cechach lidi vubec nekoukaj na kvalitu prace ale na cenu. Hlavne, ze tu kerku mam, je jedno ze my deti vypadaj jak z filmu od Roba Zombieho..ugh!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jee a ted jsem si vsimnul tam ma i cenu, jen za 2500, to je super pomer cena/cm2... :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Me se od nej libi tohle, to je fakt pecka, hlavne ta cast na zadech :-)

    DJSHPACK
    DJSHPACK --- ---
    DZEJN: klobouk dolů za nález...péťovi fandím, jde poznat že je to poctivec, hlavně ceny má přátelské a koment u těch portrétů "fakt moc dobra prace pozna se profik"
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    DZEJN: omg...Neni proti tomu nejakej zakon?
    PEGYNKA
    PEGYNKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam