• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEAGER666Dementní kérky - Sou tak pitomý až sou uplně dobrý


    Pastujte sem fotky kérek který sou tak pitomý až sou dobrý...... příklad v záhlaví - Rosenberg Tribaly sou jenom Debilní, dobrý nebudou nikdy......
    rozbalit záhlaví
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    KVJETAAK: rodinný podnik? :)

    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    KVJETAAK: vitej na internetech.... a neserte se do B-COOLa tohle je Marek slavík friendly auditko !!
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KVJETAAK: no ty kráso... "V roce 2005 jsem byl v zahraničí zatčen a souzen za organizování a řízení mezinárodního obchodu s drogami, pašování a s tím související trestnou činnost" a pod tím ta fotka tuny zabaveného koksu :D
    a ještě: "Pokud nechceš tak nefotím, nemluvím, neptám se a neznám Tě. U mne všechno zůstane jako v kapličce! Každý má svobodné právo rozhodnout jak zdobit a tetovat svoje vlastní tělo," což je asi každému jasné, kdo a pro co tam chodí.
    ISCH
    ISCH --- ---
    KVJETAAK: "...obory činnosti: ... Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím."
    He?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KVJETAAK: to je masakr, a to jsem se naivne chvili podivoval, kdo si da do CV "branec roku 1988" - ale to je teprve rozjezd... :-)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Pred barakem mam uz dlouho tatera, konecne jsem se dookopal k tomu, abych se podival na jeho stranky, chci ted jen malickost a rikal jsem si, ze kvuli tomu nemusim obtezovat svyho vyzkousenyho. Jake me ale cekalo prekvapeni :D
    http://www.tattooo.cz a je tam toho teda pozehnane; doporucuju precist zivotopis pana :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem koukal do galerie toho Slovince, co ted bude hostovat v Tribu, a vida... prej to jsou teda ventilatory, kdyby snad nekoho napadlo neco jinyho... ;)

    PSAJKO
    PSAJKO --- ---
    Tak jedno žrádlo z mojí tvorby

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    uf!
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    SANDARINKA
    SANDARINKA --- ---
    Nevim,jestli to tu uz bylo,kdyz tak to smaz.
    Oční tetování | Tetování & Tattoo | Kérky.cz
    http://kerky.cz/zajimavosti/ocni-tetovani/
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    HLAVNI_KAT: tohle už mi přijde naprosto v pořádku 8)
    LDS
    LDS --- ---
    blizi se doba,kdy uz nebude potreba tater a kerku si udelate na nadrazi v automatu pri cekani na vlak za par petek, myslim,ze se muzeme tesit na prirustek validnich kousku http://www.instructables.com/id/3D-PRINTER-X-TATTOO-MACHINE/
    SASH
    SASH --- ---
    skvely
    PECIK
    PECIK --- ---
    Nevidim vsak na tom nic dementniho...je to skvele udelane a tipl bych si ze se to bude 'rozlezat' casem
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    LDS: ty voe to muselo byt mooc prijemne.))
    LDS
    LDS --- ---
    FLOE
    FLOE --- ---
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    OLTSKUL: manana
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Nechcete aktualizovat hlavicku :3
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam