• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEAGER666Dementní kérky - Sou tak pitomý až sou uplně dobrý
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    Enough Gaychat? hm?
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    FORTY: Ani nad tím ne :D. Sorry, jsem se máznul, bo strašlivá hrubka :D
    VENDETA: Po tom co mám kde vytetované, je každému hovno, včetně šéfstva. Nikdo tě za to nemůže diskriminovat, imho to by snad bylo na žalobu. Mám rukáv + hruď a záda až mi to leze ven z límečku a nikdy jsem si nevšimnul že by někdo třeba jen zvedl obočí. Tetičky z vesnic to nesou hůře než kdokoliv s kým v práci jednám a to zásadně nosím košili s krátkým rukávem :). Bych se toho zase tolik nebál. V Anglii snad už nepotkáš nepotetovaného :)
    FORTY
    FORTY --- ---
    LUCKY_BASTARD: Třeba zvedaj obočí nad tou košilí s krátkým rukávem. :P
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    FORTY: Já s tím utlačováním taky nesouhlasím, ale nemám úplně potřebu být průkopník a komplikovat si tím život ;-).
    Já jsem vystudovala obor, u kterého jsou tyhle věci běžné a spíš by mě překvapilo, kdyby to někde nevadilo (právo), nicméně mě zase nevadí hrát v práci roli slušné profesionálky a nevyzrazovat o sobě úplně nezbytně vše... :-)
    FORTY
    FORTY --- ---
    MORGAIN: Jako jo, to máš určitě pravdu, že to někdy tak je. Každopádně tohle utlačování mi přijde stupidní a já bych v takové práci ani dělat nechtěl.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    FORTY: Ono spíš i záleží na tom co děláš a jak moc je to případně právě třeba v práci vidět. Pro mě by to třeba do profese mohlo mít dopady docela radikální, kdybych si pořídila tetování někde viditelně (ve smyslu viditelně pri oblečení v rámci dress code).
    FORTY
    FORTY --- ---
    VENDETA: Společensky nepřijatelné je to tak maximálně v malých městech potažmo vesnicích... Já mám potetovanou ruku a každému je to tak nějak jedno.
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    Forty: je to zatim spolecensky dost neprijatelne, tak proto... Na dlanich a chodidlech zustane po roce jen flek
    FORTY
    FORTY --- ---
    VENDETA: V čem není dobrý nápad mít potetované ruce?
    To, že to víc jak rok nevydrží je hloupost, nějaká barva tam zůstane vždy, což může vytvořit pěkný hnus
    BERRY
    BERRY --- ---
    VENDETA: á Miguel :)
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    KBN: meth
    Forty: ja jsem zasadne proti obliceji a rukam, do budoucna to neni moc dobry napad. Naopak se mi libi dlane a chodidla, ale tam nic vic jak rok nevydrzi. Neco decentniho na usich taky neni spatny.
    FORTY
    FORTY --- ---
    VENDETA: Mně se poslední dobou (cca rok) líbí potetovaný obličej čím dál víc.

    KBN: Podle mě něco s houbama.
    KBN
    KBN --- ---
    VENDETA: co to je za vzorec ??
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    Dalsi sulin

    VENDETA
    VENDETA --- ---
    Tak to sis ustrikla, ne?!

    VENDETA
    VENDETA --- ---
    Kamarad tetoval

    VENDETA
    VENDETA --- ---
    Muj kamarad. Imho me vsechny pokerovany xichty prijdou stupidni a posleze pretetovany jeste horsi

    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    VENDETA: tohle aspon pujde snadno coverovat za par let :D
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    Kamaradka od segry

    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Imgur: The most awesome images on the Internet
    http://imgur.com/a/0r66O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam