• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Je venku nova verze 0.1.3.2007072102.

    Aktualizaci je mozne provest pres Nastroje-> Spravce doplnku -> Aktualizace pomoci Firefoxu nebo pomoci odkazu http://nyx.arcao.com/firenyx/firenyx-0.1.3.2007072102.xpi

    Novinky viz historie verzi na nastence.

    Pro uyivatele majici Premium verzi NYXu: Pro spravne rychle prihlaseni je nutne zaskrtnout v nastaveni volbu "Mám prémiovou verzi Nyxu..."

    ARCAO
    ARCAO --- ---
    CYKLISTA: melo by to v pohode fachat i na linuxu, kdyztak to nekdo vyzkousejte.
    CYKLISTA
    CYKLISTA --- ---
    Skromný dotaz. Je klient pro Windous nebo pro Linux
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MUCKER: a nemas premium verzi?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MUCKER: myslis na gateway tu po prihlaseni?
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    ale jinak fajn napad ;)
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    NEMRTVY: jj taky mi furt skace na gateway skoro odevsud...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    SKAFF: bud pockat na dalsi verzi, kde to bude vyreseny volbou, nebo zeditovat firenyx.js:

    pod C:\Documents and Settings\%username%\Data aplikací\Mozilla\Firefox\Profiles\%gen_cislo%.default\extensions\{5591137f-ca2c-4c2a-93d1-5514992b2d4a} najdi soubor firenyx.jar (je to vnitrne zip), vlez do nej (nebo si obsah nekam rozbal), pod podadresare content je firenyx.js, ten zedituj a hned na zacatku se nachazi radka:

    const url_nyx_login_post_vars = "loguser={0}&logpass={1}";

    tu nahrad:

    const url_nyx_login_post_vars = "loguser={0}&logpass={1}&loginv=1";

    uloz soubor a vrat ho pripadne do firenyx.jar, po restartu prohlizece by se to jiz melo na pevno prihlasovat v invisible modu

    PS: Bacha nektere adresare v te ceste sou skryte, tak si musis povolit zobrazovani skrytych souboru
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    priatelov mi to napriklad ukaze a tak isto mozem poslat postu cez firenyx
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    mam rovnake heslo aj pre external aj pre web a aj tak to ide rovnako
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: a mas spravne vyplnene webove heslo v nastaveni? Ma tam bejt heslo, kterym se prihlasujes na nyx pres prohlizec
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    nech v pravom menu kliknem na cokolvek (okrem posty/nastavenia) tak sa dostanem na homepage ... to asi nie je zamer nie ?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    SKAFF: tak uz vim, kde je chyba, to co posila posta nema spravne pozavirane tagy, tim padem kdyz to cpu do xhtml, tak rve parser...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ARCAO: tak se mi zda ze uz to zas funguje
    NYX
    NYX --- ---
    a kde je presne problem?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: tak momentalne to nefunguje ani me a dle meho nazoru vubec nikomu, kua nyxi co si s tim vyvedl...
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    firenyx vyzera byt fajn napad, however (podla nastenky):

    1. double click neurobi nic aj napriek tomu ze mam tam ID nemrtvy a pokial viem tak mam spravne definovane aj hesla
    2. z menu po pravom kliknuti mi funguje len napsat spravu, pratele a nastaveni nic ine ...

    mam win xp, firefox 2.0.0.5
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    SKAFF: opravim
    SKAFF: rychle prihlaseni (pres menu, nebo dvojklik na motylka) se prihlasuje jako active, takze jestli se prihlasujes takhle, tak si active
    SKAFF: pridam
    SKAFF: aspon nekdo mi tu dela zpetnou odezvu :)
    SKAFF: hm, divne, prozkoumam
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: jop uz me to taky napadlo
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: nebylo by lepší tam dát spíš počet klubů s nepřečtenýma příspěvkama nebo počet klubů s odpovědí nebo nejlíp na výběr co tam z toho bude?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam