• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    akorat me tak napada...nevim, jestli se to tady uz neresilo, ale kdyz mam spusteny nyx jak v prohlizeci, tak v rozsireni, tak vzdy po obnove rozsireni me to z prohlizece odhlasi...je to v jednom pocitaci, na jenom IP
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    hooray :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    zijeee :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    TAK UZ BY TO MELO ZASE FUNGOVAT :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ESTEN: no, kdyz jsem ho primarne pouzival prave kvuli hlaseni posty, tak to pro me asi zasadni vec je...
    KACZER
    KACZER --- ---
    LUCIEN: ja ho oddinstaloval kvuli tomu, ze me to porad kopalo a prisel sem tak o xprispevku, ktery sem po druhy fakt nemel naladu psat...
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    ok uvidime cosa bude diat :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: stci zatim nastavit u fenyxe \"zakazat rozsireni\"
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: spis vypada, ze nejede klientske rozhrani na novem serveru
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    vyzera to tak ze firenyx zatial nejde na novom serveri
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    LUCIEN: zasadni vec? staci vypnout hlaseni posty, nemusis vyhazovat celej firenyx ;)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ARCAO: todle je docela zasadni vec, kvuli ktery jsem Firenyx ted odinstaloval - prepokladam, ze Nyx se asi moc netvari na pozadavky o predelani ext. rozhrani...?
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    takze v dalsej verzii sa bude dat nastavit aby neuporoznoval na postu ? pripadne ako to ma ebay ze ked konci aukcia tak ti necha otvorene okno kym ho rucne nezrusis ... a ked mas 10 aukcii pred koncom tak zostane jedno okno ale napise ze 1 z 10
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: bohuzel timhle sem limitovany klietskym rozhranim na nyxu
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: ne to momentalne neni mozne, v svn je verze, ktera dokaze nezobrazit upozorneni na postu a zaroven ji neoznacuje...
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    je mozne nastavit firenyx tak ze mi sice v firefoxe zobrazi nahlad posty ale neoznaci ju ako precitanu ? je to celkom problem pretoze necham zapnuty firefox vratim sa, spravu si nevsimnem a potom zrazu po 2 dnoch zistim ze mam kopu posty
    KACZER
    KACZER --- ---
    ARCAO: skoro mi prijde, jako by se to chovalo kdyz ses pripojenej na dvou ip. kopne to pozdeji prihlasenou. coz samozrejme poznam jen ve chvili, kdy se tyka manualniho prihlaseni.

    lyska 2.0.0.6
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    tak na SVN je uz i verze s moznosti vypnout ty alertboxy u posty + zrusit oznacovani posty jako prectenou.
    MIZUKI
    MIZUKI --- ---
    diky, vyzkůšám pak z domu
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MIZUKI: tak ja tam dodelam volbu "neoznacovat postu jako prectenou a nezobrazovat upozorneni na novou postu". Ten problem s odkazy v alertboxu je vyresen v posledni verzi na SVN
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam