• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    este by som poprosil o jednu malickost:

    Nemrtvy 82/1 v firenyxovi, moze byt pocet post inej farby ? cize ked je 0 tak je cierna ale ak je 1++ tak by sa zmenila na cervenu ? dikes
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    ARCAO: mozete mi niekto poslat mail na vyskusanie ... thnx
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    uz by to melo fungovat
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    ARCAO: super
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: hm, tak to nefunguje, ale chyba neni na me strane. Pisnu NYXovi, at se na to podiva.
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    ISTRAM: to samozrejme mam a aj tak mi ich oznaci ako precitane ... to znamena ze mail sa nezobrazuje cervenym vedla mena a casu a tym padom neviem ze som nejaky mail dostal ... mam firefox a firenyx zapnuty na dvoch kompoch permanentne na oboch mam nastavene do not mark as readed a aj tak si robi po svojom
    ISTRAM
    ISTRAM --- ---
    NEMRTVY: options? (mail -> do not mark new mail as readed)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    NEMRTVY: jojo to by bylo zuper, obzvlast kdyz si du napr. na hajzlik a neco mi mezi tim pride a ja si ani nevsimnu.... :-/
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    neda sa firenyx nastavit tak ze mi zobrazi pocet novej posty ale bez toho aby ju oznacil ako precitanu ?
    KACZER
    KACZER --- ---
    ARCAO: jo tak... ok
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KACZER: imho to je problem nyxu a ne rozsireni (napr v opere mini 4 beta taky dochazi k obcasnym odhlasenim)
    KACZER
    KACZER --- ---
    odhasovani vyreseno?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Novinky ve verzi 0.1.5.2007100601:
    • Pridan do postrani listy seznam neprectenych klubu. [SVN 27+28]
    • Pridano zobrazeni poctu nove posty dolu doi praveho rohu. Pridan dialog ohlasujici postu i pro moznost neoznacovani posty. [SVN 26]
    • Pridana moznost zakazat zobrazovani upozorneni na postu a s tim i neoznacovani posty jako prectene. [SVN 24]
    • Definitivne opraven problem alertboxu, pokud se vyskytne odkaz a alertbox je klikaci, dochazelo k otevreni odkazu do alertboxu a alertbox jiz nezajizdel. [SVN 23]
    • Pridan install.js pro moznost testovani instalace a funkcnosti na starsich verzi Moz. Seamonkey a Moz. Suite. [SVN 21]
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Je venku nova verze 0.1.5.2007100601.

    Aktualizaci je mozne provest pres Nastroje-> Spravce doplnku -> Aktualizace pomoci Firefoxu nebo pomoci odkazu http://nyx.arcao.com/firenyx/firenyx-0.1.5.2007100601.xpi

    Novinky:
    pozdeji....
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: asi zejtra mam to uz dlouho v planu, ale neni cas
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    ARCAO: kedy ale urobis zasa normalny release z toho vyvojoveho stromu ?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: Navod na zprovozneni verze ze SVN (SubVersioN jiz musi byt nainstalovany)
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    ARCAO: sorry za blbu otazku ale ako to pouzivem z svn verzie ?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ARCAO: tak v svn je verze a ta by snad mela takhle fungovat, nezapomenout si pohrat s nastavenim...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NEMRTVY: uh, sorry za mystifikaci, ta moje odpoved mela bejt na tvuj prvni post .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam