• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    VXP: nevim celej den mi to nak blbne, asi erupce na slunci.
    VXP
    VXP --- ---
    odmita se mi pripojit firenyx... je to normalni? :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Tak vam posilam mensi ochutnavku redesignu aktivnich pratel v postrani liste firenyxu:

     
    Vlevo pred redesignem, vpravo po redesignu.

    Kdo by chtel otestovat, tak je to dostupny v posledni SVN verzi s poradovym cislem 41.
    MIZPULYN
    MIZPULYN --- ---
    jojo...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MIZPULYN:
    prizpevku - soucet vsech neprectenych prizpevku ve sledovanch klubec.
    klubu - pocet sledovanych klubu s neprectenymi prizpevky (nekdo to vyzadoval, tak sem to doprogramoval)
    MIZPULYN
    MIZPULYN --- ---
    v tom nastaveni ta polozka

    ZA PREZDIVKOU V RADKU ZOBRAZOVAT POCITADLO:

    1) prispevku - to mi asi ukaze pocet neprectenych prispevku a to konkretne VE SLEDOVANYCH KLUBECH, je to tak ?

    2) klubu - to nejak nechapu ze by pocet klubu kde jsou nejake neprectene prispevky ?? k cemu to je ?
    MIZPULYN
    MIZPULYN --- ---
    dobry zatim dobry
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MIZPULYN:
    1) Momentalne nezobrazuje zadny MSGBoxy o tom, ze je v klubu novy prizpevek, ale dole v prave casti okna je videt pocet neprectenych prizpevku a konkretni seznam klubu s neprectenymy prizpevky je videt po ALT+F9 a prepnuti na zalozku kluby.

    2) Ano tohle v zasade funguje, jak popisujes.

    Add 1) + 2): Ten interval 60s se da menit, kazdopadne nema cenu nastavovat mensi nez 60s, pac se XMLko vracene v klientskem rozhrani generuje kazdych 55 sekund.
    MIZPULYN
    MIZPULYN --- ---
    jenom dotaz takze momentalne FireNyx umi tyto dve pro mne zasadni veci

    1) kazdych 60 vterin zkontroluje nove prispevky ve sledovanych klubech a nahlasi nove prispevky v sledovanych klubech

    2) kazdych 60 vterin zkontroluje moji osobni postu a nahlasi jestli mi nekdo nenapsal postovni zpravu

    je to tak ? mam ho nainstalovanej 60 vterin :)) tak jenom jestli to ma vubec cenu protoze tyhle dve funkce jsou nejzasadnejsi pro jakykoliv externi klient

    jinak DIK za FIRENYX
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ARCAO: to mi prave nejak blblo, podivam se na to, dik...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Je k dispozici nova verze 0.1.7.2008052001, ktera resi problem nezobrazovani neprestenych klubu v postrani liste u FF3 RC1. Jedna se o verzi plne kompatibilni s FF3 RC1 a pravdepodobne i nasledujici FF3.

    Stahovat muzete tradicne pomoci odkazu na NASTENCE nebo pres aktualizace ve FF (Nastroje - Spravce doplnku - tlacitko Vyhledat aktualizace).
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    LUCIEN: pridas parametr ignore_mail=1 do url pri ziskavani XMLka
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    koukam, ze Firenyx uz by nemel oznacovat postu za prectenou... takze to klientsky rozhrani uz to nedela? ted jsem si s tim hral a jakmile si stahnu to XMLko, tak mi to oznaci postu za prectenou, tzn. je to resene ve Firenyxu jinak nebo Nyx neco predelal?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    na nastenku sem hodil odkaz na funkcni add-on pro FF3 beta 5.

    http://nyx.arcao.com/firenyx/firenyx-0.1.6.2008042401.xpi

    Stale plati bug:
    * V posledni vyvojove verzi Firefoxu 3 nefunguje u Firenyxu vypis neprectenych klubu. Nejak se mi bohuzel nedari prijit na to, kde je chyba.
    NYX
    NYX --- ---
    menil jsem neco v rozhrani, kdyby byly problemy, hlasit
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    SATAI: vim o tom, je to jiz opraveny v svn, ale jeste jsem se nedostal k tomu vydat verzi. BTW jedna se o chybu samotneho ff3, nebo je bug v dokumentaci na MDC.

    PS: Tak bug je uz ve ff3 vyresen tim, ze upravili dokumentaci. Viz https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=413314
    SATAI
    SATAI --- ---
    Nainstalil jsem FireNyx na cerstvy FF3 a nedari se mi nastavit jeho properties. Kdyz ho konfiguruji, tak vyplnim login a hesla, ale OK nereaguje.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    AAHHWISEGUY: na FF3 funguje uplne vse, ale jediny, co zatim nefunguje je lista s neprectenymi diskuzemi (ALT+F9, zalozka Kluby). Vypada to na nejakej bug ve FF3.

    Posledni beta build FF3 obsahuje ale chybu v PasswordManageru, tu jsem nejak obesel. Je nutne pouzit firenyx ze SVN.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    firenyx je super vec, uz zpetne se bez nej uz moc neobejdu :)
    doufam ze bude taky fungovat na FF 3.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ARCAO: jj :)
    ARCAO: jo takhle :) premiofku mam...bylo mi receno od cloveka ze sledovanych, ze nejsem vubec videt (tzn. za casem a datem mych prispevku neni videt moje pozice na nyxu, resp. cas)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam