• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    MARECEK: mozna? :) .. ja firenyx vubec nezkousel, takze nevim :o) .. ale dneska sem si udelal takovou malou extension do chromia - umi to zatim jenom upozornovat na novy prispevky - ale pridam minimalne postu.. na linuxu mi to funguje, na windows by snad melo taky, ale neni to testovany.. zatim je to tady: http://files.ondrejsimek.com/nyxium.crx
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    chysta se port pro Chrome?
    dik
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    S tou postou to vim, je to chyba nekde na nyxu.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Ted jsem zapnul FF, mel jsem nejake odpovedi na prispevky v klubech, presto firenyx hlasi pocty prispevku ok, ale tu hvezdicku nezobrazi, pripadne se tak deje i s prichozi postou.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    slo by dodelat skryvani klubu... treba jsou nejaky kluby ktery se do prace nehodej ... a ja klikam nekdy bezhlave :)
    ACIF
    ACIF --- ---
    FATBOZZ: napsano, prepsano, zkontrolovano, vyplneno:)

    ARCAO: vyplneno, zkontrolovano..

    / porad nic:(
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    nejaky tip k tomuto problemu??

    zkousim poslat postu a napise mi to "error occured...cannot log in" ... pritom zalogovany jsem...externi heslo vyplnene mam
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    a máte vůbec vyplněný externí heslo tady na nyxu v osobní-nastavení?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Tak si cvicne ty hesla napiste znovu :)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    ACIF: Ten samej problém.

    Runnin' Win 7 - 64Bit, latest Firefox.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    To je divný, mě osobně to na FF 3.6.3 funguje naprosto v pohodě. Neměnil jsi hesla?
    ACIF
    ACIF --- ---
    ACIF: respektive - zapnu firefox, jsem neprihlasen, udelam dvojklik na motylka a normalne jsem prihlasen na NYX, akorat postranni lista - rozsireni je uplne prazdna a motylek vyhazuje tu hlasku - nastala chyba - problém s přihlašováním.
    ACIF
    ACIF --- ---
    nastala chyba - problém s přihlašováním.... any help? (FF 3.6)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    ahoj, slo by prosim do sidebaru krome zalozek Friends a Discussions pridat i Mail s tim ze tam bude seznam ID kteri mi poslali treba poslednich 10-20 zprav s tim ze by to bylo razeno casove jako v normal nyx mailu a neprectene by byly treba tucne?? a po mouse hover nebo click by to zobrazilo javascript okenko s textem zpravy??

    nechci/nemuzu lozit do nyx posty kdyz mi neco prijde a ten pop up je strasne rychly na me...

    navic jsem zjistil ... zkousim poslat postu a napise mi to ze nejsem logged in a odloguje me to :] pritom zalogovany jsem...

    s presunem do openspace kancelare je idlovani na nyxu nemozne a firenyx klient je bomba reseni :]

    CASTER
    CASTER --- ---
    neslo by udelat sbalovani a rozbalovani kategorii klubu?
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Filtr mlčí, tak to zkusím...

    Zdá se mi, že plugin nefunguje korektně na FF 3.5.6 - verze pro MacOS (10.6 Snow Leopard). Po dvojkliku na motýla ve status-baru se mi zobrazí stránka s loginem místo sledovaných diskusí. Stejně tak, když na motýla kliknu pravým tlačítkem a zvolím "Bookmarks". Neřešil to někdo už? Nevíte, jestli je to problém pluginu nebo FF?

    A ještě jedna kosmetická: hlášky "Cannot connect..." případně "New mail..." vypadají neesteticky - používají jiný než standardní systémový font (skoro jakoby Times New Roman místo Arial - ale na Macu se to asi bude jmenovat jinak) :) Nešlo by s tím opět něco (v daleké budoucnosti) udělat? Nebo je to problém FF/Mac?

    Co se případného testování na Macu týče, jsem k disposici.
    REELOO
    REELOO --- ---
    CASTER:
    Ve zdrojovem kodu alert.js vyprazdnit onAlertLoad().
    Popr. by mohl Arcao pridat do about:config jednu promennou, a do kodu "if"?
    CASTER
    CASTER --- ---
    Nesly by vypnout ty popup hlasky 'cannot connect blablabla'? :)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Sorry za OT:
    Existuje prosímvás nějaký Nyx klient pro WM telefony?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Uf, zkus to trochu rozepsat. Jak sem chodíš? Normálně se přihlašuješ, nebo klikneš dvojklikem na NICK/motýlka ve stavovém řádku prohlížeče?

    Kdy se přesně staneš neviditelnou? Když klikneš dvojklikem na NICK/motýlka ve stavovém řádku prohlížeče nebo během procházení nyxu? Pokud po dvojkliku, máš v nastavení nastaveno "Viditelnost po rychlém přihlášení"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam