• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Vydal jsem tu verzi, co je na Gitu, tak snad bude dotatecne stabilni.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RAB1T: Mě ne, používam verzi z GITu
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    FATBOZZ: mne to bezi.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Prestalo fungovani dblklk na ikonku motyla = prihlaseni do nyxu
    SWT
    SWT --- ---
    U FF29 zmizely čísla, kolik je nových příspěvků a mailů, dá se s tím něco dělat? Klikal jsem jen když přišel mail nebo když nových příspěvků bylo víc než XX, takhle to je navyliž - může za to FF team, ne autor FireNyxu, aby to někdo nebral špatně ...
    TURBO
    TURBO --- ---
    Ahoj, potýkám se s (pro mě celkem zásadní) nefunkčností Firenyxu a nemůžu přijít na to, kde je zakopanej pes.

    OS WinXP SP3, FF 29 (ale před updatem ve FF 28 se to chovalo tejně), Firenyx 0.1.13.2011082301.

    V liště doplňků ve FF mi svítí TURBO, což beru jako propojení Firenyxu s mým zdejším účtem. Když si otevřu seznam přátel, vše je ok. I rychlý přihlášení dvojklikem funguje.

    Ale jakmile chci někomu ale napsat, vyskočí mi na liště ve Win při odesílání "Nastala chyba, problémy s přihlášováním" a v liště doplňků se můj nick změní na "nepřihlášen" a po cca 20ti vteřinách se tam objeví zpět můj nick. Ext. heslo jsem kontroloval a mám zadáno dobře. Dále dva lidi mi poslali zprávu do pošty cca 5 minut po sobě - jedna dorazila, druhá vůbec.

    A jedna technická na závěr - když mi přišla ta jediná zpráva ;), tak jen na pár vteřin vyjela na liště a zas zmizela. Docela by se hodilo nějaký nastavení třeba ve stylu Mirandy - jestli a za jak dlouho má zpráva zmizet nebo jestli tam má zůstat dokud na ni nekliknu atd. Takhle jeden otočí na moment hlavu od monitoru a pak ani neví, že mu někdo psal.

    Díky.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FATBOZZ: doted jsem videl ze mi zprava prisla pomoci diskuze/zpravy pocitadla... takhle jak to je ted nic nevidim. A promeskal jsem docela dulezitou zpravu :(
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    co takhle zmenit motylkovi barvu, kdyz prijde zprava ? ff29 firenyx v horni liste
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Tady je kdyžtak testovací xpi balíček: https://www.dropbox.com/s/dfqlszvfpp4wxrx/firenyx-0.1.14.2014032701.xpi

    Stačí ho přetáhnout do Firefoxu.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    FATBOZZ: BFU dostane XPI soubor, jako doposud. Tohle je jen, kdyby se někdo chtěl zapojit do vývoje :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ARCAO: a oprav si url v navodu, ukazuje to na tvuj git, ne github
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ARCAO:
    U mad ? Takovy sileny instalace ... ja to dam, ale uz vidim jak si nekdo mene technicky zdatny instaluje git, hleda profil, pousti cmdline a checkoutuje repozitar...
    Nějaký problém, proč nedistribouovat XPI standartní cestou ?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    FATBOZZ: Tak jsem to nějak dal dohromady, ještě trochu poladit: https://github.com/arcao/Firenyx
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    FATBOZZ: Pokusím se s tím něco udělat
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FF29 s Australis uplne eliminovalo dolni tlacitko s oznamovanim diskuzi, klavesovy zkratky funugji, takze firenyx bezi :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Ve FF25 se zvetsili mezery mezi diskuzemi
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    co takhle nějakej čudlíček na přesunutí se do notifikací ?
    https://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=notices
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    bylo by mozny "kuňknout" stejne jako kdyz prijde zprava, ale nemam otevreny nyx ?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Vesmes planuje se vubec este nejaky vyvoj tohohle doplnku, nebo je umřelej ?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Bylo by mozny pridelat, ze notifikace na liste ... treba zprava, nebo kdyz nekdo reply na muj prispevek... tak ze by se cisilka, nick cely addon podbarvil mnou zvolenou barvou. Ci jina notifikace ktery si vsimnu ? -- nejlip reaguju na barvicky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam