• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    JPS
    JPS --- ---
    SYNAESTHESIA: no já to beru podle sebe, jak jsem byl omlácenej o rohy postelí a skříněk a kolikrát jsem měl rozbitou hlavu. a nějaké zkušenosti s rohy v tom nehrály roli. no a náš starší tříletej je v tomhle po mně, takže furt poskakuje jak gumovej míček ze sedačky na sedačku apod., takže je to jen otázkou času, kdy trefí něco tvrdšího než molitanovou ochranu nebo měkkou sedačku.

    KEYA: Mati by si z toho zase stavěl nějakej hrad nebo žebřík a taky by na to lezl... :))
    KEYA
    KEYA --- ---
    JPS: To já si spíš naprosto živě dokážu představit, jak si to naše živé dítko štosuje ty stolečky a leze po nich někam nahoru... :-).

    SYNAESTHESIA: Každé dítě je živé to je fakt, ale ne každé visí ve školce většinu času hlavou dolů... To naše je fakt malá opice :-).
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    JPS: popravdě, na téhle fotce mi jde hlavně o stěny.
    Nadruhou stranu, jelikož je tam už normální postel a ne "klec" tak bych řekl, že je to pokoj pro dítko, který má s rohama již svoje zkušenosti a jen tak si ho do oka nevrazí.
    A kobereček bude pravděpodobně každou chvíli pod postelí, to asi jo. Pokud není přilepenej oboustrankou.

    ... a mimochodem, každý dítě je živé ... jen někteří rodiče by měli hold chovat želvičky :-)
    JPS
    JPS --- ---
    SYNAESTHESIA: na pohled krásný :)
    na druhou stranu je to ale pro živější dítě docela nebezpečný prostor - moc hran a rohů, taky ty malé koberečky na dřevěné podlaze budou asi jezdit.
    holt je to pokojík pro hodné slečny a ne pro ty naše raubíře :)
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    Omlouvám se za spam, ale rád bych vás pozval do klubu, který by vás mohl zajímat:

    PRACOVNÍ DÍLNA A JEJÍ NÁŘADÍ: fotky, typy, recenze, zkušenosti


    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    scandinavianbaby
    z těch hraček jsem nadšená...všechny chci :-)
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    prodám super kytičkovanou tapetovou bordudu
    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19366163&tab=0
    POLIFKA
    POLIFKA --- ---
    JPS: no kování na tý posteli mi přijde trošku dost příšrený....zhrozil jsem se když jsem to viděl. Živim se totiž interiérama/nábytkem.
    JPS
    JPS --- ---
    POLIFKA: no jak už jsem psal dřív (JPS, JPS), tak šuplíky jsou špatný, ale postel samotná je kvalitní. takže jsme to vyřešili tak, že šuplíky jsme vyreklamovali a nechali si udělat pěkné bytelné kontejnery od našeho truhláře.
    POLIFKA
    POLIFKA --- ---
    TANAIS: tak o tom silně pochybuju!

    JPS: spojovací kování příšerný s velkym podílem plastu ... no to snad na postel nemyslej vážně,že tam budou některý spoje klížený a né montovaný mě překvapilo víc než dost,dokonce mi někde i kolíky (u zásuvek) udělaly slušnou paseku durch tím dílcem,že jsem to musel lehce opravit....no strašný
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    POLIFKA: třeba to zas dýl vydrží, než ty ikeácký věci, ne?
    JPS
    JPS --- ---
    POLIFKA: tak popisuj... .)
    POLIFKA
    POLIFKA --- ---
    JPS: po smontování postelí Gazel vč.zásuvek musím říct "Zlatá IKEA" !!!
    JPS
    JPS --- ---
    POLIFKA: promiň
    POLIFKA
    POLIFKA --- ---
    JPS: ja sem chlap
    JPS
    JPS --- ---
    POLIFKA: v podstatě jsi měla napsat, že je to skoro nekřesťansky drahý :)
    POLIFKA
    POLIFKA --- ---
    CATSIAM: pracovní znám MOLL (prodává Delso) ale co vim není to levný
    KEYA
    KEYA --- ---
    CATSIAM: Anička na tom začala sedět v 1a 3/4 roce. Sedělo se a pořád sedí myslím dobře. Akorát teď (skoro 4 roky) si zvykla z toho vystupovat tak, že hodí placáka na zem... ale přijde mi, že to dělá schválně a nic si při tom zatím neudělala. Jinak je dost stabilní i když se třeba dítě (menší) odstrčí od stolu, tak spíš odjede (máme ji podlepenou takovými těmi filcovými podložkami proti skřípání) a nemá tendenci se převracet dozadu.
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    KEYA: A co děti ve věku 2-3 roky - nezdemolují to nějak? Jak se jim na tom sedí, sedělo? Já mám zatím tu dvojdílnou (stolek židlička), ale Honzík už má tendenci se na ní postavit a "hodit šipku", tak hledám něco co by bylo stabilní a dlouho mu to vydrželo ;)
    KEYA
    KEYA --- ---
    CATSIAM: My máme tuhle: http://www.nastavitelna-zidle.cz/ zatím maximální spokojenost a navíc je o polovinu levnější než její švédská varianta. Kamarádka má přesně tuhle pro syny už 13 let a pořád drží. My ji máme asi 2 roky a taky zatím roste i drží bez problémů...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam