• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SYNAESTHESIA: to je vazne moc hezky :-)
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---




    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    Tohle mne zaujalo:
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    takhle jsme nechali vymalovat nasemu prdolkovi. Sice je na svuj pokojicek jeste moc malej, ale pripravenej ho ma:-D ja teda ve skrytu duse doufam, ze ho ani nestihne vyzkouset a bude mit jinej - v domecku:)


    CHAMPAGNE
    CHAMPAGNE --- ---
    prosim vas, kde se da sehnat postylka aby byla kompatibilni k dospele posteli - jednu bocnici mela treba odendavaci a vysku nastavitelnou, aby sedela s urovni nasi postele? par obrazku jsem tu videla, moc me to zaujalo, ale nevim kde kupovat?
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    STEPHANIE:Kámoš.Udělal náčrty tužkou a vybarvil mořskou zeď,tygra a safari zeď už nestihl,než odjel studovat mimo ČR,,tak to zůstalo na nás s přítelem:-))
    GRAPAS
    GRAPAS --- ---
    taky děláme ted pokoj malý bude v léte rok tak chci aby šla do svojeho podlahu mám objednanou krkovou plovoučku kočky máme zivy ale malá je taky miluje bude je mit jako polštářky a nábytek asi jen na míru rohovou skřín a to je zatim vše myslim že časem snad jen police pokojík je malinkej tak chci asby tam bylo hodně místa na hraní a polštáře akorát barvy nevim poradíte máme okna v barvě dubu a malá ráda oranžovou a my zelenou
    JPS
    JPS --- ---
    SYNAESTHESIA: díky moc, už vím, kam některá z nich přijde :))
    JPS
    JPS --- ---
    SYNAESTHESIA: to je supr, prosím tě, kde se to dá sehnat? předem díky za odpověď :)
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    špunty od vína :-)

    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---


    "Dětská tapeta s motivem zoo je vyrobena na papírovém základě, její součástí je tapeta 4 Kids, kterou mohou děti vymalovat (role 53 cm x 5 m, 308 Kč, e-color)"
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TICHO: 2 roky a měsíc
    TICHO
    TICHO --- ---
    TANAIS: číči jsou parádní! kolik je dcerce, že už bude spávat ve svém?.))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MATA: díky :)
    Nakonec jsem navrhla sama, stejně tak i nábytek. Až to bude, nafotím a dám to sem :)
    MATA
    MATA --- ---
    TANAIS: podlaha je zajímavá a moc se mi líbí ( si si navrhla sama nebo ti byl doporučen návrh?), já tedy pokoj pro naše ještě nenarozená dvojčátka plánuju až někdy na jaře, ale každopádně chci vidět, jak ve finále tvůj pokoj pro holčičku bude vypadat
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Objednali jsme si novou podlahu do 1. dětského pokoje. Malá miluje kočky, už jí to drží docela dlouho, tak jsem to pojala tématicky. Pokoj cca 4 x 4 metry. zvolil jsem marmoleum a nechala do něj kočky vyříznout. Barvy moc neodpovídají, fotila jsem to teď, s umělým osvětlením a bleskem. Nejvíc odpovídá třetí obrázek. Nábytek necháváme vyrábět u truhláře ve velmi podobném ladění - základ je světlý smrk a tmavě červené hrany (už s tím máme zkušenost, nábytek to zvedne, ale když je výrazná barva použita jen na hranách, tak to nekřičí). Hraju si ještě s doplňkama a výzdobou. Celý pokoj by snad měl být během března hotový.





    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    ILLEX: jo jo to chybí, jen kdyby se tam vešel. Ale už natírám postýlku, tak se bude předělávat:-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    pro vsechny kdoz maji radi medvidky - prace me mamky - http://www.fler.cz/user/683
    ILLEX
    ILLEX --- ---
    KOPRETKA: Hezký. Teď už tam chybí jen to křeslo na kojení.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam