• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    AAMALI16: díky :-) ..čeho vlastní výroba?
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    LUCCHA: ty jo ty jsi hodne sikovna, opravdu chvalim te prevelice..nas ceka taky vlastni vyroba .)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    MORGANA: v tom případě zkus nějakýho šikovnýho truhláře a slož si to z komponentů z lepšího dřeva...
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    KEJKA: jo, to je to samy, jako ma asko - tam jsme byli taky :) ale dekuju :) v ikee maj jen vyvyseny luzko bez skluzavky a styl stejny jako asko/kika... je to jen tenky, nehezky drevo a strasne se to vikla... neverim tomu :(
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    MORGANA: viděla jsem něco takovýho v Kice na Černým mostě, ale cenu opravdu nevím... každopádně zkus Ikeu, tam taky budou míét něco podobného...
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    mam prosbu - neresil jste nekdo vyvysene luzko se skluzavkou?

    moc se mi nedari vygooglit neco uspokojiveho... bud je to drahe, nebo naopak sileny ausus, nic mezi...
    drahe a krom reseni skluzavky se nam ani moc nelibi:
    http://www.postylka.cz/zbozi/3701/Zvysene-jednoluzko-se-skluzavkou-3701.htm
    http://www.atraktivni-nabytek.cz/detsky-studentsky-nabytek/

    forova vyroba (asko, sconto apod.):
    http://www.akcniceny.cz/detail/detska-zvysena-postel-451160/

    tak pokud jste nekdo narazil na neco podobneho, velmi uvitam tipy... je pro mne lepsi, kdyz je skluzavka jakoby zvlast - at si deti nelezou pres postel, kdyz se budou chtit jen sklouznout... latku na tu skrys dole uz bychom v nejhorsim usili...
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    HUPYDUP: LUCCHA: Děkuji, ale nebyl jsem v tom sám, LUCCHA pomáhala vystřihovat :-)
    MATA
    MATA --- ---
    LUCCHA: je překrásný, děkuji za inspiraci:-))))
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    KEYA: díky, ten pokojík ještě není celej hotovej, tak chci pak nahodit až komplet.
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    HUPYDUP: jo jo, podložka je taková lepenka ze staré skříně a jinak je to vystříhané ze samolépící folie. Teda děkuji za pochvalu, ale tohle vyjimečně dělal id Synaesthesia :-)
    KEYA
    KEYA --- ---
    LUCCHA: Vypadá to úžasně i tak... nebylo by pokračování :-)
    HUPYDUP
    HUPYDUP --- ---
    LUCCHA:...tři "vesmírné" obrázky nad poličkou jsou také z vlastní výroby?...jsou úžasné!:)
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    Když se tu řeší ty samolepky. Já sem Hugovi dekoraci normálně na zeď nakreslila univerzální barvou. Přes šablonu kterou sem vyřízla do tvrdého kartonu. Nejsem moc fanda drahého nábytku a dekorací, skoro všechno co v pokojíku je, sme udělali sami (nábytek, dekorace občas i nějakou hračku) nebo renovovali staré věci. Krom koberce a postele nás všechno vyšlo skoro zadarmo. Třeba ta polička nad postelí je ze staré palety ;-)


    tohle je jeden koutek, líp to asi teď večer nevyfotím :-/ škoda, protože v reálu vypadá mnohem lépe
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    TANAIS: to je jasný... jen když máš zařídit takhle celej pokojík a máš jen jeden plat tak je to pak těžší... Jsou fakt moc hezký... ale svým způsobem by se to dalo nahradit, ikdyž tohle je jistě míň náročné... jen další možnost... nic proti :)
    Mám doma předškolačku, takže taky musím vyměnit komplet všechno a přispůsobit potřebám školáka... aspoň mám moc pěknou inspiraci ;)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    KEJKA: tak to samozřejmě možný taky je :) Ale mně ty samolepky plně vyhovujou, cena mi nevadí :)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    TANAIS: nebo taky stačí šablona na kytičky a namalovat to přímo na zeď si myslím by taky nemuselo být tak drahé... v případě kočiček už je to spíš o tý šikovnosti :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    jo, kočky jsou z komponent. Taky asi pozor na to, že neni samolepka jako samolepka...
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    SHADOWALKER: I kdyz koukam, ze ty kocicky jsou z komponent, takze jsme zpatky u toho sameho. Napad do krivek a na plotr s tim.
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    CARNAQE: Ja mam pocit, ze kdyz si das dohromady tvary v illustratoru a pak to nechas vyrezat na plotru do jednobarevny samolepky tak to bude celkem levny. Ale to neplati pro kocicky, jakmile je to tisk na samolepku, tak v tomhle formatu to drahe bude i pri domaci vyrobe.
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    CARNAQE: Taky jsem se nestačila divit, co stojí samolepky :) ale inspirace je to dobrá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam