• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    TULENI: jj jsme na tom podobne:] taky mam problem najit neco jinyho nez medvidky a Pua...
    ale je fakt, ze tem malym detickam - miminkum, je to fakt jedno. Anan zacla nak vnimat vic treba postavicky na mantinelu az kolem 5-6 mesice:]]]

    Ale kazdy ma jiny vkus. takze proc ne:]]]
    ABDUH
    ABDUH --- ---
    TULENI: nezblaznis tul :) mam kamosku, ktera uz ma teda sedmiletou princeznu, ale taky prohlasovala, ze nic ruzoveho atd. ale ono ti to potom nedalo, mala nalehala a dnes ma i ruzovej pasek i kdyz s lebkou :D
    my puvodne cekali holcicku, takze jsem dostala 2 ruzova bodicka a i pres to, ze jsem vzivote nic ruzoveho nemela, tak se mi to zacalo libit .... prece jen to k princeznam patri :) a nase dospelacke pohnutky si budeme muset setrit na jinej vek bo tak :)))
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    ABDUH: taky prijemny skritkov :)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    TULENI: cervena potvora nam taky okupuje postylku :)
    TULENI
    TULENI --- ---
    FOXOVA: tak to je dobre, treba si to "vyzrala" tak brzo a uz to bude jen lepsi :)

    ABDUH: diky :) ad_pruvan, tak toho se v prizemi vubec nebojim navic je presne v druhym rohu pokoje, spis bude castecne stinit svetlo:)
    taky to mate fajn zarizeny, ale presne to je ten typ detsky latky s medvidkama a styl pohadkovy postavicky kterej bych asi nezkousla, ale vymekla sem i s ruzovou na obleceni takze par ruzovej hadriku mame i kdyz sem byla proti tak uvidime esli se nezblaznim este vic :D
    ABDUH
    ABDUH --- ---
    ABDUH
    ABDUH --- ---
    TULENI: krásný moc, jen nebesa jsou dobre u kvuli pruvanu co jde od okna ... muzes mit otevrene okno a nebat se, ze jde primo na princeznu ... mame to podobne a vyplatilo se nam to .. :) ale me se to teda i libi i kdyz jsem driv tvrdila opak :))
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    TULENI: hele snasi to lip nez ja:)) uz ji budou dva a myslim, ze s eto lepsi:)
    TULENI
    TULENI --- ---
    FOXOVA: chudak mala :/
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    TULENI: ona v 9 mesicich mela reakce jak 4 lety dite, nesmime mit ani psiska a okocky, ale to na vesnici nejde.... takze jsem dala pryc to co slo. haficky a kocicky jsem ji nechala....pomalu ji ockuju sama:))
    TULENI
    TULENI --- ---
    FOXOVA: dekuju :) tak ji usij dva a casto per, to by pak nemusel byt takovy prachovy problem, coz? :)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    TULENI: to je druhej problem, ale tohle je opravdu vkusny:)))
    TULENI
    TULENI --- ---
    MARKYTKAK: to me to vylozene bavilo a chtela sem aby to mela utulny a aby se trochu eliminovalo to ze mame tmave cerveny zdi, obrazky sem vyresila jako vystrihovanky barevnych papiru a muze jsem "potrebovala" jen na privrtavani a skladani postylky :)
    TULENI
    TULENI --- ---
    diky :) ja jsem na ty baldachyny a nebesa alergicka spis designove, ale nakonec jsem to usila kvuli kocourum a funguje to, nedostanou se tam, museli by tam skakat z podlahy a to zatim nezkousej :) a navic to pujde jednoduse sundat a vyprat...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    TULENI: fakt pekny:) skoda ze ana je alergicka na prach a tak vsechny ty baldachyny a draperie nemuze mit......
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    TULENI: tam se bude usinat .) parada
    MATA
    MATA --- ---
    TULENI: opravdu princeznovský:-), líbí
    TULENI
    TULENI --- ---
    nas koutecek nachystanej pro princeznu, hodne veci homemade :) je to na prechodnou dobu, do konce roku se stehujeme nejspis jinam..
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    MATA: rozumím emce je 10 měsícu a už sem pokoj předělala dvakrát, k roku bude velká přestavba... zbavíme se přebalováku atd, a už to bude pokoj pro velkou holku..
    GORK
    GORK --- ---
    MATA: ale to víš že jo, hlavně aby v tom spali a pokud možno současně :-) Je to moc pěkný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam