• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    LUCCHA: tyhle stany jsou nejelpší, já si stavěla bunkry z dek a židlí... když je potřeba, vejde se tam celá rodina i s kocourem :-D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LUCCHA: super :-)
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    LUCCHA: a to se nepochlubila, že tu panenku u vchodu do bunkru šila taky ona ;-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    LUCCHA: to je fakt pekny :-)
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    Udělala jsem našemu Hugínovi bunkr :-) Ideální schovka před mámou a tátou.
    Vyrobený z dětské ohrádky, dvou přehozů z IKEA. Uvnitř kapsář na tajnosti, pelech na spaní, hrající a svítící lampička zavěšená ze stříšky. Výrobní cena 0,- Kč, vše bylo nakoupeno již dřív, když to potřeboval jako miminko :-)

    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    SRETSIS: Ten je náhodou fajn, sice není kam dát hračky, ale pěknej je.
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    MARKYTKAK: no to jsou proste chlapi :))))ale uz tak je pokojicek fakt hooodne barevny diky hrackam a kdyby jeste byly barevne pomalovane steny to uz bych ja nevydrzela asik :D jeste musim nechat udelat nejake pekne fotky a uz budou dokoncene i zdi .)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    AAMALI16: mě se to tak líbilo, že jsem to ukazovala své drahé polovičce, a tomu se to teda nelíbí, že kytka má být zelená a jako malej by se toho bál. Chybí mu ženská fantazie :-))))
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    MARKYTKAK:
    MATA:
    ...dekuji zeny.)
    MATA
    MATA --- ---
    AAMALI16: kruci, ty jsi šikovná!:-)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    AAMALI16: to je nádherný, jsi neskutečně šikovná!
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    FILOMENA: časem bude jako světlo, ale až zas zbudou nějaký kačáky :-)
    TANAIS: no právě, ono prší až za tou poličkou ;-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LUCCHA: jenom nechápu, jaktože pod tou poličkou prší. Dyk poličky jsou nejlepší deštníky, no ne? :)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    LUCCHA: a ma tam i slunicko? :) je to pekne, ale bez slunicka by to bylo smutne;)
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---

    jedna novinka v Hugově pokoji
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    dekuji :) kdyz si me na dva dny vezmes neni problem :DDD ale nebudu sama !!!!!!
    ABDUH
    ABDUH --- ---
    AAMALI16: krááásnýýý! já chci taky ..
    FILOMENA: :)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    ILLUZE:
    ILLUZE: to je jasny. nebojim se toho, ze to u nas tez nepofrci. jen me ted docela stve to, ze kdyz jdu koupit jeste jednu oblibenou flasku na piti, kterou jsem koupila pred pul rokem s medvidkem za 100kc, tak ji maj ted pouze s krteckem a je jednou tak draha.....jeste kdyz clovek vi, ze rocnimu diteti je nejakej krtecek uplne burt.
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    OOO dekuji tak to jsem moc rada, ze se vam to libi..no kdyz pomineme ty nozicky jak je ma chudak vilecka kazdou jinak dlouhou tak je to OK :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    FILOMENA: No... možná úměrně s tím, že maxipes fík a krteček prostě patří mezi dětské hrdiny, no. Čím víc dětí, tím víc krtků. Přesně jak říká Iluze... pokud se to líbí prckovi, proč mu to nedopřát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam