• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    základ rýsujícího se pokojíčku pro malého. o víkendu snad víc.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    SWATKA: zadej truhláři a budeš to mít za zlomek ceny ne? ale hezký teda...jen si ten písek v malýho pokoji teda nedovedu představit...
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    AAMALI16: a jak dlouho to vydrží takhle krásně naklizený?
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    AAMALI16: teda to je ráj!
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    ILLUZE: ten jsem kdysi kupovala na netu Mali kdyz ji byl rok a stale ho prodavaji....chtela jsem ji tam koupit novy ale mam to zakazano, neb si cim dal vice ujizdi na skakani panaka :D
    SWATKA: je to skritkov tak jako cely nas domecek...pokojicek ma 3x4m .)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AAMALI16: paráda :)
    prosím, odkud máte ten koberec?!
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Tak jeste par drobnosti na zdi a je to hotovo .)

    .)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    XENA: www.nalepsi.cz
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    KACCABA: je fakt peknej, zjisti i kolik si cca za to rika:]] dik
    XENA
    XENA --- ---
    nějaké tipy a samolepky na zeď, nejlépe nějaké neutrální, ale ne abstraktní a ne úplně pro malé děti. díky!
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    FOXOVA: to maluje jedna handicapovaná paní, Gabča ho dostala od našich k narozkám. Kdyžtak můžu vyzjistit jak se jmenuje...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    KACCABA: hele kde ste vzali ten obraz motejla? ten je nadhernej
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    btw zrovna nam dneska prisel do schranky letak OBI a maj tam tu samou postel ted v akci za 4,5 tis..
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    FILOMENA: díky :) je to tahle http://www.nakupy-net.cz/index.php?page=details&productId=SN9600076 a myslím, že i ze stejnýho eshopu, přišlo to teda normálně českou poštou jako skládačka (čekali sme, že to přiveze PPL nebo tak něco..), takže pošťačky byly trochu běsný z těch těžkejch dvoumetrovejch balíků, ale došly v pohodě :))


    GHOSTDOG: jojo, skoro, my jsme teda "o vesnici dál", ještě asi 5 km směr Hostomice, ale v Řevnicích jsem skoro denně, děcka tam choděj do školky... no zrovna sme tuhle okukovali Váš dům, když sme čekali na parkovišti u nádraží až přijede vlak :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    KACCABA: zkušenost nemám ale plánuju koupit tento http://www.fler.cz/zbozi/sedaci-a-valeci-pytel-puntiky-884101 Pokud se nemýlím budeme sousedi ne? se na něj pak můžeš podívat:-¨)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    moc hezkej pokojik! odkud mate postel s tema suplikama? pomalu se nam blizi stehovani z posltylky do normalni postele, tak se musim trochu rozhlizet ;)

    jo a s vaky zkusenost bohuzel nemam...
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    Tak sme včera "vystěhovali" starší dítě do svého pokoje tak maj konečně každá svůj :) Chci jí tam udělat koutek s nějakým posezením, přemejšlim co koupit, máte zkušenosti s těma vakama na sezení? doporučujete / nedoporučujete?
    Teda pokojíček je tak malej, že se skoro nedá vyfotit, ale tak aspoň růžek :D http://nuevosentido.net/fotky/leto2010/IMG_7168mm.jpg (modrou stěnu si vybrala sama ;)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    NIAM: no, našla jsem to přímo v tom obchodním domě (a koupila svojí mámě), ale už pár lidí se mi ozvalo, že tam už nic nemají. Podle všeno vyprodávají veškerý sortiment pro zvířata, koupila jsem tam taky toho 20.7. polštářky s kočičíma očima a ocasem za 99,- a na internetu je stále mají za 349,-
    NIAM
    NIAM --- ---
    CATSIAM: nemůžu to najít - ani v aktuální nabídce Zličína (ale ukazuje mi to nabídku od pondělí 26.7., současnou už ne), ani v Ikea family. Prošvihla jsem to? (pořád je tam cena 1990,-) Kdepak jsi to prosím našla???
    Už jsem na něj koukala dávno, ale za 2tis. mi přišlo drahé, za 300 je to paráda :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam