• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    a vedle v Mobelixu se mi líbilo tohle

    z věžičky je ještě skluzavka, výška bez věžičky je 104 cm, takže dospělý má celkem dobrou dostupnost na postel.
    ale taky to stojí 4999,-
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    CATSIAM: jak v těch schodech, tak pod skluzavkou jsou úložný prostory
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    FOXOVA: já jsem se raději u některých věcí na ceny nekoukala ;)
    Mít nadbytek financí, tak asi budu pokukovat po tomhle:
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    CATSIAM: no prave, ja si zpocitala, ze kdyz se prihodi rost madrace a pod tak se na tu desitku dostanu:[
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    FOXOVA: skoč se podívat do XXXLutz, dneska jsem tam zahlídla nějaký palandy, který vypadaly, že by šly rozdělit na dvě samostatný postele. Cenově tuším kolem 6000,-, ale asi to bude bez roštu
    MATA
    MATA --- ---
    AETHER: to asi bude ta otočná palanda
    AETHER
    AETHER --- ---
    MATA: aha, to jsem si nevsimla, ja na nejakou takovou koukala v ikea a ta mi prisla tak tech 160, tak to jsem asi nalinkovala nejakou jinou:) kazdopadne to je ta myslenka, koupit dva kusy nabytku stejneho designu, ktere se timhle zpusobem doplni...
    WERKA
    WERKA --- ---
    FOXOVA: Strop 206 určitě máš. I v panelákách jsou kolem 240 ;-)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    ajooo 206 cm, takovej nemam ani strop.. tim je to dany:]
    MATA
    MATA --- ---
    AETHER: za co jsoi dávala, je vysoká 206 cm a ty z MMB jsou 160 cm
    MATA
    MATA --- ---
    AETHER: právě, že jsou palandy, které jsou pro děti a věkově limitované a jsou podstatně nižší než klasický
    AETHER
    AETHER --- ---
    MATA: imho je to stejne vysoke jako jakakoliv palanda, ne?
    MATA
    MATA --- ---
    AETHER: tahle postel, je ale dost vysoká na dítě, nebo ne?
    FOXOVA: je to dost no, jedině se prohledat na net, zda někde nenajdeš levnější nebo mít za manžela truhláře
    KEYA
    KEYA --- ---
    FOXOVA: Tak naše momentální řešení na pár let je palanda z IKEA za 2500 (bez matrací, ale ty se pak dají použít znovu...), nejdřív Anička spala dole a nahoru chodil dospávat tatínek, teď spí nahoře a dolů za nimi chodím spát já, protože Prokop už je taky v dětském pokojíku... Pak půjde Prokop dolů a pokud náhodou někdy budou tři, tak asi necháme vyrobit něco v tom Domestavu pokojíčku na míru...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    AETHER: no to sice lze, ale to se pak financne dostanu mozna tak 1-2 tis min a bude to slatina, chci aby tam mely neco co uz vydrzi par let... takze spis budu chvili setrit...
    AETHER
    AETHER --- ---
    FOXOVA: tak kup bud detskou nebo i normalni postylku a pak nad ni neco jako tohle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90179786 - nebo rovnou kup palandy a prozatim zablokuj zebrik (s tim, ze nahore muzes prozatim mit ulozny prostor)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MATA:
    AAMALI16: diky moc, kdyz vidim ty ceny... tak se holky budou muset mackat ve svych starych postylkach....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    FOXOVA: Domestav ma skvele veci http://www.domestav.cz/cs/katalog/textilie-vlnky-1.html#menu a pokud mohu doporucit tak ten sikmy zebrik je lepsi .)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    MATA: Koukám, že přes MMB lze koupit všechno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam