• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Asi neodolám...


    Children's Wall Stickers (90)
    http://www.decowall.co.uk/childrens-wall-stickers-90-15-c.asp
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    MAARISTAAN:
    ale jinak se mi v Ikea moc líbí tyhle malé magnetické lišty a asi je pro děti použiju:

    jedna stojí 49,- a mají cca 12 cm
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    spoustu hezkých samolepek má majestic na fleru

    Zboží uživatele Majestick | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi?uid=40571

    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    CATSIAM: :-) jsme na to stejně ... autíček máme hromadu, ale držely by asi jen 3-4 ...
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    MAARISTAAN: tak jsem se to toho chtěla pustit, ale narazila jsem na jeden veliký problém - zatím jsem nenašla jediný autíčko, který by na tom drželo :( holt i když kupuju hlavně autíčka s převahou kovových dílů, tak jsou hliníkový ...
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    svrbí mě ruce, pilka a vrtačka :-)

    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Okamžitě sundejte v kuchyni z magnetické lišty ty nože Fiskars a dejte lištu synovi!

    MONKA
    MONKA --- ---
    MAARISTAAN: pěkný pokojík, ale taky bych asi volila jinačí barvu na zeď, ale sladěný je to moc hezky
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    KEYA: ti jerabi me taky hodne zaujali .)
    ..krasne, ale volila bych jinou barvu zdi...
    KEYA
    KEYA --- ---
    MAARISTAAN: Moooc pěkný. I když barvy jsou na můj vkus až dost nedětské, tak to přesto působí moc příjemně a vše je krásně sladěné a propojené. Hrozně moc se mi líbí origami jeřábi nad přebalovákem - škoda, že tohle období už je u nás pryč.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SRETSIS: určitě podložku, když spadne, tak to je do měkčího :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SRETSIS: tapeta je pěkná a zbytek můžeš doladit doplňkama, my máme doma bílé zdi, ale zase spoustu obrázků, barevné povlečení, hračky, koberec, toho se neboj :-)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SRETSIS: hmmmm, tak to zní hodně zajímavě, budu se těšit na fotodokumentaci, a určitě nejen já .)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SRETSIS: po pravdě, modrá barva do bytu je pro mě zlo, působí chladně, studeně, ale představ si, mám modrou kuchyň!! (byla to nedobrovolná volba, v podstatě z nouze ctnost, ale teď jsem spokojená :) když doladíš zbytek, věřím, že to půjde...

    (muž měl u rodičů modrý pokoj, a byl to fakt hnus, byla v něm zima i v létě, taková ta klasická nechutná vyblito modrá brrrr, žádné doplňky, jen psací stůl, postel a všude okolo modrá!!! :)

    třeba ten odkaz od Madietta, to je moc povedá kombinace zelenomodré imo
    GORK
    GORK --- ---
    SRETSIS: není zač. ;-)
    GORK
    GORK --- ---
    SRETSIS: tak pak nafot vysledek :-)
    GORK
    GORK --- ---
    SRETSIS: počítej taky s tím, kolik je v místnosti světla. Obecně modrá do místnosti neni úplně nejšťastnější varianta a taky do dětského pokoje, i když námořnická varianta s nábytkem z přírodního masivu by mohla působit příjemně. Zvaž hlavně to světlo. Je to věc vkusu, to je jasný, ale nejdřív bych se zaměřila na tu místnost, co Ti nabízí. I bílý stěny Ti za bílýho dne házejí "šedé" plochy, kam slunce nedopadá. A pak si řekneš, když je v tomhle koutě šero, budu tam dávat vínovou? Nebo tam chci mít světlo a rozhodnu se pro světlounce oranžovou, pastelový barvy. Tahle tapeta nevypadá vůbec špatně, ale bude vypadat perfektně v obrovský místnosti, minimálně s francouzskym oknem. Taky se říká, že zelená a modrá, pro blázny dobrá. Obecně není dobrý kombinovat teplý a studený barvy. Jejich odstíny a pokud možno k sobě. Když máš červený stěny, nebudeš kupovat modrý závěsy. Bude hrozně moc záležet na tý barvě, co k tomu vybereš. Můžeš zkusit si pohrát s barvama v kulerovi. Když si rozebereš tu tapetu (taky záleží, jak je to nafocený, ale obecně Ti vyjde, že obsahuje tuhle škálu barev.

    a pak si zadáš barvu, která Ti z toho vychází nejlíp, která Ti přijde nejpříjemnější a k tomu Ti to vygeneruje škálu. Já tam zadala tu nejsvětlejší a vyšlo mi tohle
    Zkus si to sama a když si vybereš odstín, napiš si RGB a oni Ti to namíchaj úplně přesně, v jakymkoli Bauhausu třeba. Třeba Ti to pomůže.
    Zkoušej tady.
    Hlavně se neunáhlujte. Stojí to peníze a budete akorát nešťastný, že v tom budete pak žít, dejte tomu čas a kombinujte.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    SRETSIS: to se musí vidět, takhle je to hrozně abstraktní
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam