• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    MONKA
    MONKA --- ---
    SRETSIS: tak takový šatník by se líbil i mě :D
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    šílím.)




    Farry Island: Closet Ideas For Small And Teenage Girls
    http://farryisland.blogspot.com/2012/03/closet-ideas-for-small-and-teenage.html
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    "Chvíli" .)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    AAMALI16: aspoň chvíli jsou z nich andílci :-)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    malá ispirace .)



    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    MAEVE: řešila jsem to vloni...první varianta byl normální psací stůl a k tomu židle jitro, kterou už máme...je v pohodě výškově nastavitelná...problém je, že normální dítě má dost problém jí přitáhnou nebo s ní prostě nějak manipulovat...nakonec jsme vzali výškově nastavitelný stůl z Ikea, je na nejnižší poloze a k tomu židli na kolečkách....obešli jsme x obchodů a hledali co nejnižší, aby na tom obě dcery mohly pohodlně sedět s nohama na zemi. nakonec jsme na jednu natrefili, žádné estetické terno, ale službu udělá....
    MAEVE
    MAEVE --- ---
    Zdravím. Pokoušela jsem se filtrovat, ale nic jsem nenašla. Neměli byste někdo tip na židli pro prvňáka?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TIMA: máme konstantně duplo pod postelí. V původním pokoji bylo v ikeáckých krabicích:



    A v nové verzi je v šuplíku.

    TIMA
    TIMA --- ---
    KEYA: Tyhle máme doma tři. Taky mě už napadlo použít je na duplo a auta, koleje a jiný bordel přemístit jinam, asi to tak nakonec dopadne.
    Díky


    SWATKA: Líbí se mi, jen nevím, kam ho nacpat :/
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    KEYA: taky máme tyhle krabice na lego a i na další věci....
    MONKA
    MONKA --- ---
    KEYA: taky máme tuhle krabici na duplo, už to je docela plné tak taky budeme pořizovat ještě jednu
    KEYA
    KEYA --- ---
    TIMA: My máme dvě tyhle krabice: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30064849/ jednu růžovou (v té je holčičí lego) a druhou zelenou na zbytek. Jsou skládací na sebe a dají se převážet na kolečkách mezi místnostmi, tak to zatím takhle vyhovuje. Až se nevejdeme pořídíme další krabici :).
    TIMA
    TIMA --- ---
    Nemáte náhodou nějaký zajímavý nápad, jak skladovat duplo? Máme toho už tři p*dele, auta, zvířata, domy... a válí se to všude. Ideální by byla nějaká skříňka se šuplíky, do kterých by se to dalo třídit, ale které by se daly vytáhnout.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MADIETTA: Je to perfektni! Hrozne vam zavidim podlahu, my se pristi vikend stehujeme do bytu, kde jsou vsude koberce a jeste k tomu maji hrozne barvy (spinava bezova, hneda, vyblita zelena). Na nove koberce do stometroveho bytu fakt nemame, tak to asi postupne budeme resit barevnymi kusovymi. Musim zjistit, co je pod koberci.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    MADIETTA: vypadá větší..... (i když i tak je větší než náš)... Fakt se to moc povedlo - super využití prostoru a přitom to vypadá úžasně....
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NIENNA: 4,5 x 3,5
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    MADIETTA: Páni, fakt nádherný... Můžu se optat na rozměry pokoje?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    MADIETTA: moc pekny! Zrovna mame taky podobny projekt v planu. Diky za inspiraci
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    WERKA: za pár korun ze Sparkysu a jak ho to učinilo šťastným! :-D
    WERKA
    WERKA --- ---
    MADIETTA: Teda - to je zbroj :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam