• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    MONKA
    MONKA --- ---
    tak tady slíbené fotky a aktuální pokoj syna










    MERTLI
    MERTLI --- ---










    JUDAS
    JUDAS --- ---
    MADIETTA: presne tak jsme to udelali a porad spokojenost. Vyradili jsme se na ni dost v navrhu - same suplicky a zaoblene hrany a truhlar sikula to zrealizoval presne podle predstav!
    MONKA
    MONKA --- ---
    MADIETTA: jo jako inspirace dobrá, to je pravda :))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MONKA: tak dá se to vzít jako inspirace, můj švagr tam třeba zašel, pokoukal, pokonzultoval, a pak si nechal u truhláře udělat něco podobnýho za třetinovou cenu.
    MONKA
    MONKA --- ---
    jinak jak jste mi tu radili ohledně postele pro syna, tak jsme nakonec sehnali z druhé ruky takovou tu oboustranou postel KURA z ikei a můžu říct, že syn byl z toho hotovej a když usínal tak si tam broukal písničku od medvídka Pú a do písničky házel, že má novou postýlku, protože je velkej kluk, tak mě to fakt pobavilo............dneska v ní poprvé spí, tak jsem zvědavá
    nakonec jsme mu to dali jako patro a celé odpoledne lezl nahoru a dolů, až budu mít čas nafotím a nahodím
    MONKA
    MONKA --- ---
    MADIETTA: ty mají pěkný pokojíčky, ale přesně kdo by na to měl?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    MADIETTA: tak ještěže na to ty peníze nemám...na mě to je příliš dětské a barevné....zejména ten první...oči jen přechází.....ten třetí bych si uměla představit...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Krásné návrhy dětských pokojů dělá Vibel:

    www.vibel.cz
    http://www.vibel.cz/

    Je to teda strašlivě drahé, pro běžného člověka nedostupné (rozpočet na takový pokoj se pohybuje okolo půl milionu), a někdy je to na můj vkus až moc, ale jako inspirace je to na pokoukání hezké.







    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    KEYA: A co od nich všechno máte? Když tak dej fotku:)
    KEYA
    KEYA --- ---
    SRETSIS: Jo, KUSKUS decor miluju už dávno :). Mají to všechno krásně promyšlené a barevně sladěné. I barevně se mi to hrozně líbí.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TERRYNKA: jo, souhlas.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Já jsem rozhodně pro decentnost, prootže jak píše Terrynka, tam kde jsou děti, je barev dost. Kromě hraček šílí ze zvířátkového povlečení, koberečků a pod. Oživit se to dá i polštářky, závěsy a navíc s příchodem do školky roste výzdoba vlastních výtvorů:)
    GORK
    GORK --- ---
    VERONIKA22: předevšim ty fotky jsou podexponovaný, tak ono to v reálu tak vyblitý určitě nebude :-)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    VERONIKA22: vždyť tam barvy jsou :-) Myslím si, že člověk nemusí být po hlavě třískán sytými barvami - v dětském pokoji kór, protože v pokoji jaksi bývají hračky a ty jsou barevné až až :-)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SRETSIS: první a třetí obrázek mi přijde takový šedivě potemnělý jak kdyby do dětského pokoje nepatřily barvy :o/
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Už jsme trochu pokročily s dovýbavou, ale pořád nám dost chybí. Výběr jsem teď nově zúžila na český sortiment.), tak se tu s vámi podělím na to nej, na co jsem při hledání nápaditých věcí pro děti od českých firem narazila:

    Polštářky, kapsář a ptáček na sponky od kus kus decor, možná jsem něco z toho dřív už dávala, každopádně jsem se pořád nedokopala ke koupi:):



    Dětský pokojíčky od Devoto.cz


    Jídelní židličku už nepotřebujem, ale až zase budem, chci tu od TONu.)


    Boží patrovka

    http://www.mujdummujsquat.blogspot.com
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KOPRETKA: dělala jsem to stejně, a proto to nakonec taky problém nebyl, jen na to radši upozorňuju.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    ANNAWA: no asi to by byl problém, ale my ještě pořádně nemocný nebyli. a když potřebuji aby zůstala den dva pod peřinou, tak jí stejně posadím do obýváku k pohádkám kde na ní vidím a můžu kontrolovat, že je přikrytá a pije.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam