• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    KEYA
    KEYA --- ---
    Mám v plánu dát pod okno ještě jeden stůl, nebo možná i spojednou dlouhou desku (je to tam široké tři metry). A ještě jeden stůl máme v ložnici, když by někdo potřeboval na učení větší klid...
    Na to je ještě čas - prostřední dítě půjde do školy nejdřív za tři roky. A mrňous tak za 6-7 :).
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    KEYA:
    a jak mas v planu to resit s pracovnim prostorem (pracovni stul apod) deti ?
    KEYA
    KEYA --- ---
    HAWKS: No, my máme děti tři... takže tam bude časem ještě jiné spaní - nejmenší je zatím s námi v ložnici...
    No u nás - Anička by taky někdy raději spala dole, na tu palandu se jí občas nechce lézt, ale zase, když se chce před menšími s něčím "schovat" a hrát si v klidu, tak je to ideální...
    Tohle je obyčejná palanda z ikey, ale mám v plánu patrové trojlůžko, až tam budou všichni, kvalitnější od truhláře :).
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    KEYA:
    vypada to moc hezky,
    ja jsem uz zadelal strop sadrosem proti hluku nad nami, takze mi vysledny strop vysel zrhuba jako ted tobe nad horni hranou okna. Radiator jsem znovu natrel, to teda vyrazne prokouklo. Odpoledne dam nejakou foto.
    A koukam, ze mate palandu, cili asi pro dve deti, to rozmyslime, zda ano ci ne, ja za tim vidim podlahovou usporu, zena zas moc palandu nechce..
    KEYA
    KEYA --- ---
    Takhle to u nás dopadlo:
    KEYA
    KEYA --- ---
    HAWKS: Koberec jsem řešila nedávno - máme celoplošný, protože pod dětským pokojem jsou sklepy a podlaha byla hrozně studená...
    Pořídili jsme takový, který už má zespodu filc a má trochu vlas, ale ne moc dlouhý - to je dost nepraktické třeba při stavění z lega (což je u našich dětí oblíbená činnost).
    Rozhodně u koberce (zvlášť celoplošného) bych raději volila nevzorovanou variantu a doladila to pak doplňky.
    My máme zelený jednobarevný a při shánění jsem zjistila, že jich není zas tolik...
    Děti jsou nadšené.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    WERKA:
    no, mozna jo :)))


    ZARZAROSA:
    to je pravda, centimetrove chlupy zase taky nechcu, ale jinak je to presne jak rikas...uplne kratkej, tak to zkusime, ale asi bude nutne pod nej koupit jeste filc - kvuli zatlumeni s ohledem na sousedy pod nami
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    HAWKS: tak ono zase dlouhy vlas do sebe chyta vic spiny (zmolku treba z obleceni, vlasu atd...), spatne se cisti (treba ublinknuti, nebo rozpatlani cehosi... kdyz je ditko trochu starsi) a ta drsnost zas tak nevadi, podle mne, pokud neni uplne nahaty. Ale je to jen muj nazor, my vybrali barevny koberec v dost obycejne kvalite (Breno) a zatim jsem spokojena, holky z toho maji sice trochu cervenenjsi kolinka, kdyz jsou nahaty, ale lepsi nez u babicky z dlouheho vlasu-tam maji porad pusinky a ruce plny chlupu z koberce. trochu to taky skubaj, takze zadna vyhra, pokud je to drahy koberec.
    WERKA
    WERKA --- ---
    HAWKS: Já bych se na koberci taky takovýmhle motivům vyhnula, pořídila něco neutrálního a myši dala na dekorační textil (přehoz přes postel, polštářky, kapsář nebo tak). Koberec s takovýmto motivem podle mne budeš muset měnit dřív, než to bude nutné kvůli stavu koberce... Náš mladej má furt stejný koberec, protože je pořád OK - ovšem myši by v 18 nerozdýchal :-D (přehoz na postel a závěsy, na kterých byly zvířata, jsme měnili, když mu bylo asi 7 nebo 8)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ANNAWA:
    jj, mys je oblibene zvire :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HAWKS: mně se to nelíbí právě tou konkrétností a konkrétně ten pokojíček na snímku mi přijde trochu přeplácanej, na zemi myši, na posteli žirafy a na zdi ještě auto?
    Tvoje dítě je nadšenec do myší se sýrem? J
    Jediný konkrétní koberec, který jsme kdy měli, byl "silnicový", vždycky kusový, nikde ne ode zdi ke zdi, to mi přijde ještě ok.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    FOXOVA:
    ok :) my prave chceme neco s delsim vlasem, protoze dite si predevsim hraje na zemi a ty kratkovlase mi prijdou na omak hodne drsne. A dlouhovlase uz samozrejme nemaji potisk, jen nejake vzory udelane pomoci kratsich ocek.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    HAWKS: ja jsem spis pro neco neutralnejsiho, protoze pokoj je pak samy zvire, barva a tak nak uz moc. mylim, ze dite se pak v zaplave ztraci:)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    mimochodem, kdyby jste nekdo chteli neco pro deti a jeste udelat dobry skutek
    Chraněná dílna Oblastní charity Uherské Hradiště
    http://www.chranenadilnauh.cz/

    pouzivali jsme od nich zavinovacku a ta byla uzasna, dobre vymyslena a kvalitne udelana
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    motivem se nam strasne libi :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    LENIEUX:
    ano a podposteli je koberec s mysakama :)
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    HAWKS: Poslal jsi postel?!
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    co si myslite o kobercich jako je tento ?
    Postel MAXIMUS dětská postel se zábranou
    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50853789&tab=0

    moc se nam libi vzorem, ale trochu negativne na me pusobi ze je kratky vlas a bude tedy "tvrdy"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam