• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    To je fakt - tady bych se ze zvědavosti zeptala. V kolika letech začne 2 holčičkám vadit společná místnost na spaní? +-autobus
    TAIRA
    TAIRA --- ---
    MEDVED007: Můžu se zeptat,kolik jim je? Taky zvažuji společnou ložnici a hernu, tak by mě zajímala trvanlivost tohoto řešení :-) díky
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ZARZAROSA: já to nemyslela zcela do detailu nejspíš ani v garsonce by to takto nikdo z nás neřešil. Ale jako námět pro ty co si objednávají palandy a pokojík na míru.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA: tak to mají děti teď , jeden pokoj je jen herna.....ale chceme je už oddělit resp. ony to chtějí samy...hernu zrušíme a každá bude mít svůj pokoj
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: Když jsme byly male, mely takovehle pokoje sestrenice. V jednom pokoji mely stoly, 2 postele, 2 velke skrine a 2 komody a v druhem pokoji mely JEN hracky (+ gauc pro navstevy). Vsichni jsme jim to zavideli, bylo to uzasne...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: protože 3x3 pro dve deti mají problém. V 20m2 pro jedno dite das postel, stul, potrebny počet skrinek, nejake obrazky podle vkusu a zbytek jim nechas na hrani :) Takove problémy bych chtěla mit :)
    LINY
    LINY --- ---
    ZARZAROSA: Výsuvná postel.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    mě by zajímalo, proč jsou všechny inspirace pro dětské pokoje dělané na pokoje ve vel. 3x3 metry max. a to nejlíp pro dvě děti. ano, asi je takových hodně....ale já potřebuju zařídit dva dvacetimetrové pokoje a inspirace nic moc....rozhodně tam dětem nebudu cpát palandy nebo nějaké obr sestavy skříní....ostatně ty ani nepotřebují, na to mají šatnu.....ale tak nějak tápu, co jim tam vlastně dát a jak to poskládat aby to mělo hlavu a patu.....
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    VERONIKA22: kam myslite, ze se uklid ten stul?? musi se uklidit a sklopi se na zadni stranu postele? ja nevim teda... ale jinak je to moc hezky, nebyt toho stolu, tak je to fajn. nebo ta skrinka?

    mozna se vysouva cela spodni postel ven...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Zaujalo

    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    zaujalo

    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    něco jsem hledala a narazila jsem na tenhle zápis na blogu o renovaci dětského pokoje - celkem mi to přijde povedené (text jsem nečetla): http://www.designville.cz/detsky-pokoj-zarizovani/

    nazev obrazku
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Dřevěné židle a stolky pro děti | Slevomat.cz
    http://www.slevomat.cz/sleva/405673-drevene-zidle-a-stolky-pro-deti
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TRISSIE: vypadá to, že máme půdorys stejný - vyřešili jsme to klasickou vestavěnou skříní na zakázku - moc dětsky to nevypadá, dorovnáváme to výmalbou a typem dětských postýlek
    A já plesám nad úložným prostorem :-)
    WERKA
    WERKA --- ---
    SRETSIS: Aha - já to needentifikovala jako zrdcadlo (já říkala, že chyba bude na přijímači).
    Já už na takové pokojíčky všeobecně nemám asi oko - mladýmu je dvacet, zrovna se stěhuje, tak jsem řešila kuchyňský kout :-)). A taky už mám hlas opravdu jen poradní :D (kachlíky v té modré, co si mladej vybral, bych si do koupelny já fakt nedala ;-)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    WERKA: :) Zrcadlo je nad tím kočárkem, vedle šuplíku:)

    A praktické hledisko určitě vítám, ráda si uvědomím, že něco nefunguje, což je v bydlení to nejdůležitější, jen zrovna ty vysoký poličky mě dokážou rozhorlit, protože i když koukám právě na ladění detailů, tak o jejich nepraktičnosti vím, fakt:) Ale tedy promiň za prudkou reakci, asi je to pouze můj subjektivní pocit, že je každý hned řeší:)
    WERKA
    WERKA --- ---
    SRETSIS: Hehe - já tam to zrcadlo nevidím (ale vzhledem k tomu, že jsem poličku se stromkem hledala snad 5 minut, tak chyba bude asi na přijímači :-D).
    A asi máme jiný pohled na věc - já na to koukám spíš z hlediska praktičnosti než ladění detailů (přiznávám, že pro to zrovna nemám buňky ;-)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    WERKA: No, já mám pocit, že se to několikrát řešilo vedle v bydlení, teď nedávno to zmínila Illuze, nevím, zdá se mi, že na té fotce je mnohem víc zajímavých věcí, a vysoké police snadno přejdu. Inspirativní mi zrovna v tomhle konkrétním pokojíčku připadá zrcadlo, šuplíky s barevnými madly a tenhle typ boxů, který chci pořídit taky.
    WERKA
    WERKA --- ---
    SRETSIS: Tak promiň - nějak neuvědomuju, že by tu běžela nějaká široká diskuse o vysokých policích. A když si napsala, že ty fotky jsou tvoje inspirace, tak jsem reagovala, protože mně na té první fotce zrovna ty vysoké police přišly dominantní (pak ještě ta nutnost utírat prach, ale o té psala reply TRISSIE|40624542}: , tak to už jsem považovala za zbytečné reagovat).
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    WERKA: Děkuju za reakci a omlouvám se, ale téma "vysoké police" už mě docela nudí. Ano, jsou vysoko, a ta fotka tu není kvůli nim. Nevím, co k tomu víc napsat, rozebírat, jak je to nepraktické, mi přijde jako ztráta času.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam