• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    DUNAR_: No, nevím, proč k tomu zároveň neudělali i žebřík. Ale zase na druhou stranu, ty schody nejsou až tak vysoký.
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    SRETSIS: ty "schody" me prijdou docela hloupe. i vetsi dite v ponozkach z toho spadne.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Dětský dřevěný sen od české značky Devoto, se kterou mám teď na blogu soutěž o látkové hračky od ilustrátorky Andrey Tachezy.

    Postel



    "Plyšáci" od Andrey T.



    Můj dům, můj squat: Giveaway: Látkové hračky Devoto od A. Tachezy
    http://www.mujdummujsquat.cz/2014/09/giveaway-latkove-hracky-devoto-od.html
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SRETSIS: jako alergik na roztoče pčíkám jen z pohledu na ten pokoj :-) obzvlášť kobereček je výživná a jistě "snadno" čistitelná věc :-))))
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Pletený pokojíček syna britské návrhářky Donny Wilson, která se proslavila pletenými zvířátky.

    Můj dům, můj squat: Hravé a útulné bydlení Donny Wilson
    http://mujdummujsquat.blogspot.cz/2014/08/hrave-utulne-bydleni-donny-wilson.html
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    FONTAIN: ja nakonec detem vybrala futon balvlnu a vlnu. Spokojena jsem.
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    Ahoj, pořád řeším tu postel...nic moc nevím o matracích...jestli máte někdo nějaké dobré informace co je dobré a na co si dávat pozor budu Vám vděčná za odpověd.
    Rozhodla jsem se, že oživým starou postel, rošt nechám dřevený původní a pod matraci bych koupila molitanový trojuhelník, který budu požívat jen v případě potřeby. Díky Vám za rady
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    DUNAR_: je to sice pro psa, ale my to máme pro děti... Já dělala podle tohoto:
    Stappenplan hondenhok - 101 Woonideeën
    http://www.101woonideeen.nl/zelfmaken/stappenplan-hondenhok.html
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    ZARZAROSA: parada, diky za tip! :-)
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    ... a ještě tu byla dříve diskuze, jaké postýlky. My nemáme moc místa, takže ve 2 letech holek jsme sundali bočnice u ikea postýlky guliver a dodělali jsme si k nim bočnici sami, resp.oni k tomu jednu dodávají, ale je nízká jako matrace-což je vidět trochu vpravo- a měla jsem strach, že budou vypadávat):

    dneska už mají tu zvýšenou bočnici obě postýlky.
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    holky dostaly ke 2.narozeninám domeček. Hurá! Je to dřevěná konstrukce, na zemi molitanová podložka. Na střeše je napnutá látka a na dvou stranách byly jen z kartonu udělané stěny s okénky. Tu jednu bohužel holky vykoply hned první den a od té doby tam ta stěna není. Jednoho dne ji ale zase doděláme :)






    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    V Boho ve Francouzské je do zítřka instalace české značky Ice Ice Baby s dětskými věcmi a doplňky do pokojíčků. V obchodě je i koutek a nějaké dobroty, takže ideální i pro návštěvu s dětmi. Já jsem tam koupila pexeso a girlandu, ale nejradši bych toho pořídila mnohem víc. Možná ještě zítra zajdu pro ty mrakové polštáře. Líbí se mi, že to holky šijou ručně ze stoprocentní bavlny, a motivy od Jany Kloučkové Kudrnové z blogu Z lesa jsou taky moc povedený.
    strom
    Můj dům, můj squat: Ice Ice v Boho
    http://mujdummujsquat.blogspot.cz/2014/06/ice-ice-v-boho.html
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    FONTAIN: a samozřejmě bych takovou postel nekupovala dětskou, ale už v normální dospělácké verzi...
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    FONTAIN: polohovací rošty se dají normálně pořidit od necelých dvou tisíc...
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    FONTAIN: taky jsme jen podkládali nožičky postele. a v nemocnici na to meli takovy klid pod matraci.
    CROSS
    CROSS --- ---
    FONTAIN: já jsem teda řešil náklon roštu resp. matrace normálně podložením, ono s tím úhlem se to nedá přehnat, protože jinak se dítě stejně sesune k jedné straně.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    FONTAIN: co futon?
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    Ahoj,

    sháním synovi postel a chtela jsem se zeptat kdyý vidím, že se tu teď ty postele řešili, jestli jste někde nenarazili na postele se zvedacíma roštama? Syn ma zaludecni reflux, tak aby nespal vodorovne uplne.
    dik za radu
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HARIBOKACHNA: koberec určitě ano - jediný, co v domě máme, tak v obýváku, kde si děti hrají nejvíce - pravidelně na něm nakonec sedíme všichni čtyři jak slepice na hřadě :)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    NIAM: diky asi to bude ok, protoze ten pokoj je jen pro Michelle , sourozenec bude mit vedlejsi podobne velky pokoj...
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    KEYA: postele máme odtud
    Postele, matrace, válendy, patrové postele
    http://www.dk-obchod.cz/

    pět let a furt vypadají dobře a fungují taktéž....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam