• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Osobne bych se asi poptala rovnou tady, kde bych si mohla "vymyslet", co by se mi hodilo.

    Dřevěné krabičky, bedýnky, šuplíky - Produkty - Dřevěné bedýnky
    http://www.zlomek-krabicky.cz/produkty/drevene-bedynky
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ILLUZE: Mam pocit, ze podobne produkty jsou i v obchodech tipu bauhaus a spol.
    CROSS
    CROSS --- ---
    ILLUZE: To mám doma a dítěti bych to nedal, příliš ostré hrany a při prasknutí z toho lezou třísky.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BEBERA: něco podobného mívali v IKEA
    GIO
    GIO --- ---
    ale ty ceny, ty ceny...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    EDERA: Nepomůže. Tedy u nás. Nemocné dítě nakazí bratra i matku... (loňský rok jsem JÁ vybrala 9 balení antibiotik, díky ti, školko).
    EDERA
    EDERA --- ---
    SANTAL: :-) Z praxe - nemocné dítě spí povinně dole.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    LADY_MYSKA: Taky jsem ji koupila, na žebříku stojíš v metru (a měníš - podáváš- budíš) - tady musíš lézt pokaždé až nahoru.
    Stejnak jsem ji do pár měsíců rozebrala na dva kusy (ještěže to šlo)... Hned poté, co PODRUHÉ shodil starší mladšího dolů (ten měl 13 měsíců a prostě nahoru vylezl).
    Děkuji andělům strážním.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    SANTAL: tak zase na druhou stranu, ditka maji palandu z domestavu a take si nedovedu predstavit sebe, jak lezu po zebriku podavat antibiotika ci menit prosteradlo. Nastesti zatim se antibiotika nemusela resit a prosteradlo meni muz s tim, ze stoji na nasem letisti.

    Takze bych rekla, ze tohle je dan za palandy.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    EDERA: Já jsem si naopak představila, jak po tom potmě a v noci lezu já, podat dítěti antibiotika... Prostě ne, kousek na výstavu "neužitelného dizajnu"
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    BEBERA: Neviděla ... ale můžu se jich zeptat.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    SRETSIS: nevideli jste někde prosim prodávat podobné dřevěné krabice, jaké mají úplně dole v otevřené polici? Diky
    EDERA
    EDERA --- ---
    Jsem si představila, jak po tom v noci rozespalé dítě leze na záchod nebo k rodičům do postele, protože ho probudil ošklivý sen... Fakt nebrat. I kdyby se mi to líbilo, jakože nelíbí.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SRETSIS: oni maj pekny veci, ale casto je to hlavne design a prakticnost je odsunuta s "bezpecnosti" na druhou kolej... zrovna tohle bych doma mit nemohla, je to na hrozne kratky vekovy obdobi a predstava mensiho a vetsiho ditete u toho je taky dobra vrazda...
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    DUNAR_: No, nevím, proč k tomu zároveň neudělali i žebřík. Ale zase na druhou stranu, ty schody nejsou až tak vysoký.
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    SRETSIS: ty "schody" me prijdou docela hloupe. i vetsi dite v ponozkach z toho spadne.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Dětský dřevěný sen od české značky Devoto, se kterou mám teď na blogu soutěž o látkové hračky od ilustrátorky Andrey Tachezy.

    Postel



    "Plyšáci" od Andrey T.



    Můj dům, můj squat: Giveaway: Látkové hračky Devoto od A. Tachezy
    http://www.mujdummujsquat.cz/2014/09/giveaway-latkove-hracky-devoto-od.html
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SRETSIS: jako alergik na roztoče pčíkám jen z pohledu na ten pokoj :-) obzvlášť kobereček je výživná a jistě "snadno" čistitelná věc :-))))
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Pletený pokojíček syna britské návrhářky Donny Wilson, která se proslavila pletenými zvířátky.

    Můj dům, můj squat: Hravé a útulné bydlení Donny Wilson
    http://mujdummujsquat.blogspot.cz/2014/08/hrave-utulne-bydleni-donny-wilson.html
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    FONTAIN: ja nakonec detem vybrala futon balvlnu a vlnu. Spokojena jsem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam