• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    SINSEMILLA: No, když to dělal designér nebo ilustrátor, tak je to právě aspoň hezký. Rozhodně lepší, než když se jen stáhne nějaká odfláklá šablona, což je v rámci nabídky dekorativních samolepek běžná praxe. Myslím, že spolupráce s výtvarníky je správná cesta, jak do pokojíčku vrátit estetiku. I u nás se to tak v 60. letech dělalo, teď se to naštěstí pomalu začíná vracet.

    Co se týče samotnýho lepení, to je pravda, to mě dost naštvalo. Ale možná mi to jen nešlo, asi jsem čekala, že to půjde snadno a byla málo opatrná. Nevím.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SRETSIS: Omlouvam se, ale prijde mi hrozny. Presne ta vec, co sama o sobe nestoji vizualne za nic (plus teda to, ze se to ani neda poradne nalepit), ale kdyz to delal designer nebo ilustrator, tak se na to hned lidi chyti
    SNELA
    SNELA --- ---
    SRETSIS: děkuju :)
    SNELA
    SNELA --- ---
    SRETSIS: odkud je prosím ten polštářek ? :)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Novinka v Domčině pokojíčku - mráček od španělského ilustrátora. Šlo mi to hrozně špatně nalepit, takže jsem přetrhla nápis, který k tomu byl. Ale Domi to naštěstí nevadí.)







    Takhle to vypadá celé.)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Recyklovaná DIY kuchyňka a židličko-stolička, které pro svou dceru vyrobila jedna slovenská designérka:


    Můj dům, můj squat: Recyklovaná kuchyňka od maminky designérky
    http://www.mujdummujsquat.cz/2015/01/recyklovana-kuchynka-od-maminky.html
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    Zas neco z vlastni zahradky aneb boj s holymi zdmi..

    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ZARZAROSA:
    taky mam ten dojem...ono teda za tech 17 tisicovek co stoji origos to ma jeste z dalsich stran jine didakticke pomucky, ale me zaujalo nejvic toto, ze to uci dite zachazeni s mechanismy dennich veci..
    asi navstivim galanterii
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    HAWKS: tak to v našem dm teda není... ale není to zlý, docela dobrý. Já bych to vylepšila jakože by to byl třeba kapsář, až pomine období, že už to dítě umí, tak aby to mohlo sloužit k něčemu dalšímu... A pak se to dá dát třeba do skříně na dveře... asi to začnu vyrábět :D
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ZARZAROSA:
    Takhle to vypada
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    1KA: :D níž se to už řešilo no... ale jde o inspiraci, žejo...
    1KA
    1KA --- ---
    BEBERA: ta cena?????? Za co, proboha
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    BEBERA: díky, to vypadá hezky náhodou, inspirativně... co se té stěny týče, tak na jednom hřišti pro děti jsem viděla v domečku stěnu sestavenou z různých klávesnic a tlačítek a starých komponent na počítače, a to, byť to tedy nebylo interaktivní, tak to dost ty děti zabavilo :) předpokládám, že to nesplňuje žádný certifikát pro děti a že to tam udělali asi tatínkové... fotku bohužel nemám:(
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ZARZAROSA: http://www.lokki.cz/lokki/648-vyukova-stena-uzavery.html

    evt. na podobném principu:
    http://www.windeln.de/...grundkenntnisse.html?xtor=AD-667&utm_source=ladenzeile&utm_medium=affiliate
    Lernwürfel - Verschlüsse lernen: Schleife binden, Druckknöpfe, Reißverschluss: Amazon.de: Spielzeug
    http://www.amazon.de/...Verschl%C3%BCsse-Schleife-Druckkn%C3%B6pfe-Rei%C3%9Fverschluss/dp/B0090VU2S0
    a nebo pro inspiraci googli "dressing frames" - je to montessori pomůcka...

    a myslím, že naše kluky by spíš bavilo:
    MELISSA & DOUG Motorik-Brett "Verschlüsse" - online kaufen | baby-walz
    http://www.baby-walz.de/MELISSA-DOUG-Motorik-Brett-Verschluesse-5548691.html
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    LADY_MYSKA: třeba já bych to ráda viděla, i když vím, že nekoupím, ráda se inspiruju... ale asi jsem přišla pozdě :(

    inspiraci mám tuto:
    bohužel je to dost starý obrázek, takže už ho na webu nemůžu najít. Je ale krásný, dělala ho ta samá paní co má blog Z lesa. Říkala jsem si, že "jednoho dne" tohle ušiju svým dětem, znáte to...:)

    BEBERA
    BEBERA --- ---
    LADY_MYSKA: LADY_MYSKA: ta cena je vzhledem k materiálu a práci přemrštěná. Nevím, proč si to bereš osobně.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    LADY_MYSKA: to bezesporu ano... ale stále je to řádově nižší částka. Já například monte hračky sehnala rozumně na monte výstavě co byla teď v listopadu. Byl tam bazárek, a ceny hraček byly nižší než v obchodě. Taky se dělají různé akce na výrobu a výměnu pomůcek. Člověk má pak možnost si toho hodně pořídit pro děti za velmi rozumnou cenu. :)))
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    LADY_MYSKA: to byl komentář přemrštěné ceny, ne požadavek, aby jsi s tím něco dělala :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam