• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    113KWCSFD - Česko-Slovenská filmová databáze
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    tak kolik hvězdiček u vás dostali filmoví Simpsonovi? Já se včera rozhodl pro 4 ale asi nakonec dám 5, jsem z nich fakt nadšenej a TAKHLE dobrý jsem je nečekal. Film je neskutečně nabitej vtipem, Bart vyznávající křesťanskou lásku, pan Burns vyzývající Smitherse k sebevraždě, prezident Schwarzenegger jako fuhrer paroubkovského formátu ... ještě teď to vydejchávám
    113KW
    113KW --- ---
    YBUKO: to je taky moznost, to je fakt, ale tak pro priste :-)
    uz makam na nastence...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    id kemal
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Tedy nikdo neodpovida za nic ale psal jeho biografii ;]
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    SHAREEZ: Konkretne za Bergmana jisty The Marast
    http://www.csfd.cz/uzivatel/2788-the-marast/
    SAKU
    SAKU --- ---
    SHAREEZ: Myslim ze za bio odpovidaji samotni uzivatele CSFD aneb "Staň se publicistou a napiš tomuto tvůrci biografii zde."
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    Nevíte, kdo zodpovídá za vpisování dat (narození, úmrtí,...)? Protože někdo napsal úmrtí Bergmana na dnešek ( http://www.csfd.cz/herec/2824-bergman-ingmar/diskuze/ ), jen kvůli tomu, že se to dneska objevilo v českym tisku... A přitom dcera neřekla příčinu úmrtí ani přesnej den....
    113KW
    113KW --- ---

    Jsi "českým filmovým vlastencem"? Aneb kdo jiný má mít český film (české autory a jejich díla) v oblibě než my - čeští filmový fanoušci?

    22 hlasy od 22 respondentů
    • 54.5% / 12 hlasů
    • 45.5% / 10 hlasů

    SHAZAM
    SHAZAM --- ---
    id shulooo
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    id Kasumi :)
    BERRY
    BERRY --- ---
    berry_
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JANDOS: Moje chyba...uz tam jsem. Byl jsem tam pod puvodnim nickem a neuvedomil jsem si to. Ted uz je to v poradku.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    NAGASAWA: Nejak te tam nevidim ;]
    113KW
    113KW --- ---
    JANDOS: tojo, ale jeste naky to bodovani uzivatelu - uzivatel dava body uzivateli - to jeste poradne nechapu , jakoze bodovani filmu je jasny - cim vic hvezdicek tim lepsi se ti danej film zda, 3 hvezdy sou prumer...

    jako az to prozkoumam zacnu vas nepochybne nutit aby ste davali body me, žááááno...

    MONONOKE: yes sir
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    id pjgepr
    MONONOKE
    MONONOKE --- ---
    113KW: Jinak na konci id mám tečku tak to kdyžtak změn na nástěnce.Dík :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam