• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    113KWCSFD - Česko-Slovenská filmová databáze
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    možná by tam někdo ty komentáře měl schvalovat viz třeba komentář k filmu cyrus


    oveckaoa
    ***
    všechny komentáře uživatele

    Třeba tohle http://www.csfd.cz/film/224905-mamincin-mazanek/ se my líbilo daleko více. Mělo to podobný děj a i dobrý humor tohle je opak ten děj je viděný už x krát a vtipy zde nejsou žádné. Tak jsem si musel vystačit s jednou scénou kdy mu nadává což vtipné není :-). Navíc to dítě je nesympatický debilní čurák, kterého bych v reálu zabil asi po 5 minutách.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    113KW: díky
    113KW
    113KW --- ---
    PETGRIDUS: jsi tam
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    prosil bych na nastenku id - petgridus csfd - petgridus
    díky
    TEEP
    TEEP --- ---
    Pro me je to jednoduchy uz ctu jen komentare casem overenych/proverenych uzivatelu s podobnym vkusem a podle toho se rozhoduju na co se podivat a na co ne.. Zbytek komentu je mi radsi uplne jedno jinak bych se musel rozcilovat..
    113KW
    113KW --- ---
    KYTT: ale jak tohle resit? praskat POMOvi ty nejvulgarnejsi uzivatele?
    113KW
    113KW --- ---
    YBUKO: to je fakt spatna uroven komentujiciho. navic ten film neni zas takova sr- podle upoutavky je to nejaka jednoduse animovana africka pohadka pro deti, zpivaji tam "kdo je to? to je kirikou...kirikou neni velky...kirikou je maly, ale je to muj kamos, kirikou muj kamos...on neni velky..." ...

    Kirikou et la sorcière - Bande annonce 2 vf
    http://www.cinemovies.fr/fiche_multimedia.php?IDfilm=7342
    KYTT
    KYTT --- ---
    YBUKO: ono by stačilo, kdyby komentáře opravdu mohli psát jen ti co prošli tím testem. Já sem ho osobně neudělal a přijde mi neudělatelnej a tak mi přijde fér, že nebudu psát komentáře, když tomu nerozumim :) Pochybuju, že Mimesis nebo pan Fišer ten test udělali :)
    113KW
    113KW --- ---

    updated



    LIDI, prosim vas, dejte mi nekdo nejaky ten bod, na tom csfd... specializuju se na neme filmy a chci napsat obsah k nekolika ceskym, ktery na csfd nejsou (ale dochovaly se) ale jeden obsah co jsem posilala vubec neschvalili, ja myslim ze by mi pomohlo, kdyby moje ID melo aspon par bodicku...nemam zatim ani jeden
    113KW
    113KW --- ---
    YBUKO: LOL... nejhorsi je, kdyz se seznamis s nekym, kdo vypada jako fajn clovek, nacez zjistis ze jeho definice kultury je nekde na urovni tady toho pana fišera .... to se mi stalo asi pred dvema mesici... jojo i takovy lide mezi nami jsou, a takhle oni uvazuji...

    i kdyz...ja nevim... u toho lenssen a spol, to snad neni mozne aby to bylo mysleny vazne, to musel nekdo napsat jako prdel...
    TILLIT
    TILLIT --- ---
    a poděkovat se taky sluší :)
    TILLIT
    TILLIT --- ---
    Prosím o přidání na nástěnku - tillit; ČSFD ID: tillit
    113KW
    113KW --- ---
    CAJT: vostry...ten clovek je asi grafoman :-)
    ujizdi si na tom ze pise co ho napadne, aniz by premyslel kam to pise, jak to pise a proc...
    CAJT
    CAJT --- ---
    od toho komentare k filmu Zeme snu jsem se dostal ze zvedavosti k autorovi... jestli to mysli vazne u vseho co pise tak to je sila
    http://www.csfd.cz/uzivatel/48974-fleker/komentare/
    to ve vetsine pripadu vubec neni o tom filmu ale volne asociace na nazev (v tom lepsim pripade)
    MINUSQ
    MINUSQ --- ---
    mazec... http://www.csfd.cz/uzivatel/194643-herobk/komentare/
    Tacho *****
    Nejedná se sice o nějaký převrat v kinematografii, není to film, který by byl něčím objevný, není to film s poselstvím, je to film pro běžného diváka, pro diváka, který se zajímá o rally a pro diváka, který se chce zasmát. Jsem vším třím, takže jsem se bavil, což jsem podle traileru nečekal (ten vypadá opravdu tragicky, dokonce až nabádá, aby jste na film nešli, než šli). Přesto si myslím, že ač nejste běžný divák, nezajímáte se o rally a nechcete se zasmát, na odpad to není, alespoň jednu dvě hvězdičky si to zaslouží od každého.

    Ulovit miliardáře (2009) *****
    a ten koment stoji za to:
    Mizerné hodnocení na CSFD vypovídá jenom o tom, jak jsou všichni uživatelé CSFD manipulovatelní. Tohle že má být 167. nejhorší film? Ale jděte! Rozhodně nejlepší český film roku 2009 (hravě strká do kapsy nějakého Protektora)... Mám takový návrh: Před hodnocením by se tady nemělo lidem ukazovat hodnocení, protože je hrozně, ale hrozně manipuluje... Je mi z vás všech na blití, tuhle lahůdku takovýmhle způsobem shodit...

    a ja si porad rikal, pro koho se tyto spatne filmy toci...
    113KW
    113KW --- ---
    YBUKO: LOL ....uprimnost nade vse
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    OMLOUVAM SE ZA OT: potrebovala bych poradit.. manzel chce stahnout film, ktery videl asi pred 10 lety.. je to film o dvou chlapcich - jeden ma knirek a druhy miluje delfiny, kteri se rozhodnout stat se vojaky/potapeci z povolani.. to je zhruba vse, co si pamatuje.. kdo tam hral, nebo jak se fil jmenuje nema samozrejme poneti :) nevite nekdo..?
    KKKAROLINKA
    KKKAROLINKA --- ---
    ID kkarolinka
    113KW
    113KW --- ---
    113KW: tak facebook udelal zmeny diky kterym aplikace csfd a podobny nemuze byt videt na profilu , cimz ztraci vetsinu sveho kouzla....
    113KW
    113KW --- ---
    YBUKO: ta facebook aplikace funguje...ukazuje co a jak si uzivatel hodnotil v poslednich dnech...me to prijde zajimavy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam