• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    113KWCSFD - Česko-Slovenská filmová databáze
    CUJO
    CUJO --- ---
    dik, vsim sem si, tez sem vam dal, dekuji,.....
    CUKY
    CUKY --- ---
    CUJO: máš ho tam :)
    CUJO
    CUJO --- ---
    CUKY: ja bych taky vymenil. Nick: dushka
    CUKY
    CUKY --- ---
    KAPITAN_LYNCH: Diky za bodik! Jeste nekdo na vymenu bodiku?
    CUKY
    CUKY --- ---
    taky rad vymenim bodiky ;) cuky na csfd diky!
    KAPITAN_LYNCH
    KAPITAN_LYNCH --- ---
    hoj, někdo na výměnu bodů na projekci?? kdyžtak nick cpt.Lynch
    113KW
    113KW --- ---
    nasťa updated... vyměňujme body v rámci nyx uživatelů :-)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    nedalo mi to nedát sem 2 peklokomentáře k filmu Saxana 2
    Eva_Krejcova
    ****
    všechny komentáře uživatele

    Tetsuo a ostatní musíte se na to dívat jinýma očima uvědomte si že je to už jiná doba uběhlo 40 let ale to neznamená že je to odpad je to příjemný příběh jak píše Ninadel víte když jsem viděla ukázky zaujalo mě to a pan Vorlíček mě nezklamal víte netočil to pro kritiky ale pro děti a jejich rodiče.


    louisdefunes
    *****
    všechny komentáře uživatele

    Tento film by měl daleko větší hodnocení okolo 90%, ale když na ten film chodí dospělí a né děti není se čemu divit. Vsadím se, že ti kteří tento film špatně hodnotily jsou magoři. Jděte režírovat film, jděte hrát hlavní roli a udělejte tam půlku filmu animovanou. Můžete udělat animaci jako u filmu Avatar, až bude animace před dokončením příjde Avatar 2 s daleko lepší animací než ve vašem filmu. Mezi tím vy jste vrazily do filmu kolem 75 mil. a jsem zvědav jak projekt zrušíte a budete dělat novou animaci. A teď jsi každý kdo film špatně hodnotil sáhněte do svědomí a říkejte si: udělal bych to daleko hůř.
    113KW
    113KW --- ---

    ( updated)


    Musim se s vami podelit o uzivatelku, ktera ma na profilu nemalou retro sbirku...jde o moji spoluzacku z filmove vedy (ona ji ale zaroven studuje jeste na jedne vejsce!) , na nyxu neni....retro collection


    :::RETRO..COLLECTION::..















    retro... 00` - 40` 20.stoleti

    NinadeL

    csfd profil

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Martin Pomothy: ČSFD bych neprodal ani za půl miliardy - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/clanky/martin-pomothy-csfd-bych-neprodal-ani-za-pul-miliardy/
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    můžu poprosit na nástěnku, stejné ID jako zde - LAMICZKA

    díky!
    PETROFF
    PETROFF --- ---
    na csfd funguju pod stejnym ID jako tady... proto tu ale nejsem. chci se podělit o jeden z nejlepších komentářů, co jsem na csfd kdy četl...

    ID vorheese, film Skyline (2010) - odpad!

    Režisér: "Chtěl bych natočit Válku světů." Producent: "To už natočil Spielberg." Režisér: "Kdo? No to je jedno. Tak vynecháme příběh, stejně bych ten výtah, co mi z tý knížky udělal asistent, nedočet." Producent: "Super, super. Tak seběhni na ulici pro pět šest lidí, který by to sehráli a já tu zatim sesmolim pár modrejch efektů." Režisér: "Áááá, ehm, chtěl bych to točit na Zélandu." Producent: hlasitý smích Režisér: "V Rumunsku?" Producent: "Ne teď vážně. Tady máš klíčky od mojeho bytu. Natočte to tam do pěti, než se vrátí manželka. Večer pošlu trikový sekvence mejlem a zejtra ať je to ready na premiéru." Režisér: "To nestihnu vymyslet žádnou pointu ani poselství." Producent: "Hele mě je to za těch pár milionů u pr****. Klidně si nacpi mozek hlavního hrdiny do nějaký vesmírný vopice."
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    zdravim, prosil bych o umístění na nástěnku
    nyx - psy_chaotic
    csfd - psy_chaotic
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    GABRIELL
    GABRIELL --- ---
    HADIMRSKA: Mel jsem ho chvili v oblibenych, ale on je to takovy spis jednorazovy humor - jednou si to projet, zasmat se, ale opakovany vtip neni vtipem, bohuzel :/
    HADIMRSKA
    HADIMRSKA --- ---
    113KW: Na komentáře je většinou dobrý Verbal.
    113KW
    113KW --- ---
    KATULINKA: jsi tam..
    113KW
    113KW --- ---
    TEEP:
    YBUKO: jaky mate oblibeny uzivatele ? podelte se o tip na zajimave pisici id na csfd
    KATULINKA
    KATULINKA --- ---
    Prosila bych na nástěnku: nyx Katulinka - csfd Katullka
    Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam