• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick

    Diskuze o komixu Order of the Stick a jeho překladu

    Nejnovější přeložený díl

     

    Seznam epizod v originále

    Český web

    RSS Hůlkový řád

    rozbalit záhlaví
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    NAVARA: Ja jsem presel na solo :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KARADUM: Ono je to dost zaměřená hra no…

    Ale s hraním je to podobně - každoročně obměňuji cca čtvrtinu - třetinu sbírky, aby bylo na nové KS apod, ale letos se toho moc ozkoušet nedalo. Už i ten TI4 musíme hrát na tabletopu :D
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    NAVARA: No, neni to tam vystavene poprve a predtim me nenapadlo to vystavit i sem. Dekuji vsak za uklidneni. Bohuzel nase OOTS parta se rozpadla a zenu pro OOTS se mi nadchnout nepodarilo. Tak misto toho, abych se na to smutne koukal jsem to chtel poslat dal.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Coby pravověrný fanda komplet hru samozřejmě mám :) Byť to tedy na expanzi nevypadá, v Patreon Q/A Rich ani nenapsal, jestli má nějaké plány :\

    Jen k těm ZH - já třeba nepřihazuji dříve, jak 0-1 den před koncem, zbytečné dráždění ostatních - hodím to do kalendáře a pak to tam šoupnu. Tj. osm dní předem se zatím netřeba nijak zvlášť stresovat.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Kdyby zde byl nejaky fanousek OOTS co by si rad koupil jejich dungeon crawl, tak mi dejte vedet nebo se muzete pridat do aukce na zatrolenych hrach.
    ARAON
    ARAON --- ---
    BLOODRAT: Není zač. Taky jsem musel kouknout na fóra.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ARAON: Ach, děkuji!
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Pff, kdo je ta lich / čarodějnice v posledním dílu, ví někdo? Něco mi uteklo?
    GERLIGE
    GERLIGE --- ---
    TOTALLYDIZZIED: Ja bych se asi pridal :D
    DATEL
    DATEL --- ---
    Nekterej fanousek neumi natolik anglicky, aby si to vychutnal a chybi mu preklady ;-(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Pořádnej fanoušek už samozřejmě všechno má :)
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    Ahoj všichni, Rich má aktuálně blackfriday, nechcete náhodou objednat hromadně, protože ten shipping je naprosto nekřesťanskej?
    ZAAPHOD
    ZAAPHOD --- ---
    Jo. Kto mohol čakať, že Rich to bude vydávať tak dlho, že si aj miestna banda nerdov narobí deti a prestane ich to prekladanie baviť...
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---
    Jojo, zestárli jsme a čas nás zavál k jiným projektům. Mě teda určitě. A na překlady OOTS už ňák nezbývá čas... :(
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Tedy, ne kvalitou, ale slackuje to :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Ale teď už musím říct že se ty překlady nějak flákají.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOODRAT: za tu dobu nepřítomnosti jich nakreslil stovku do zásoby a teď si užívá se striptérkami :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Konečně se něco děje a Rich kreslí jeden díl týdně, damn...
    ARAON
    ARAON --- ---
    Haley Starshine... to bylo... nemam pismen. :-)
    Giant In the Playground Games
    http://www.giantitp.com/comics/oots0981.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam