• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLBHKOsvadba - rozprávka na jeden deň
    rozbalit záhlaví
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ARILIN: tak, tak.) ale dobre se pobavis..))
    ARILIN
    ARILIN --- ---
    Díky :) snažím se nevěstám ukázat, že to, co prezentují svatební salony, už opravdu není to pravé ořechové... salony zamrzly v době před dvaceti lety a nenabízejí vpodstatě nic nového...
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ARILIN: skvelej web - ani jsem si nebyla jista, jestli koukam na cesky svatby, lidi maji vkus nebo hodne pomaha pinterest..nam teda ano..))
    ARILIN
    ARILIN --- ---
    Ahoj, pokusím se znovuoživit tuto diskusi se svatební tematikou odkazem na svůj svatební web Budeme se brát (http://budemesebrat.com) - inspirujte se, ptejte se, diskutujte :)
    MARUSIA86
    MARUSIA86 --- ---
    CHIMERA: ahoj, myslela jsem skutečnou stodolu :) ale nakonec to budeme mít v restauraci ve stodole :) líbí se mi, že to mají ve dřevě, takže oželím i venkovní oslavu :)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    MARUSIA86: stodolou jako myslíš skutečnou stodolu, nebo restauraci ve stodole? :-D
    MARUSIA86
    MARUSIA86 --- ---
    ahoj, tak vidím, že to tu opravdu žije :) neví někdo o nějaké "stodole" kde by se dala udělat hostina? A hlavně střední Morava :) díky moc - uvidíme, jestli jsem teda někdo zavítá :)
    ETHYLALKOHOL
    ETHYLALKOHOL --- ---
    Dovolím si takovou menší reklamu :-) Sháníte-li někdo svatebního fotografa, pak jsme zde pro Vás.

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Já myslím, že je to jedno.
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    TANAIS: kolem zalozeni tohoto klubu byly dost debaty na tema zda nebude mrtvou duplicitou....nekdy mne stve jak casto je to co rikam vic nez skepsi pravdou....
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    NUFINKA: copak jsi předpovídala?
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    ja bych si na ty predpovedi mela nechat spachat patent :-/
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    já už to taky absolvovala dvakrát a vypadá to, že třetí není ještě ani na obzoru :)
    DAIIKA
    DAIIKA --- ---
    no, já už mám letos svatbu za sebou, takže na další si budu muset asi zase chvíli počkat :-)))
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: ja uz to rikal pred casem...imho toto tema na nyxu uzivi jen jeden klub...
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    trochu dost nam to tu umrelo - nejspis to bude tim, ze majitelka se na nyxu uz rok a pet mesicu neobevila....
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    krasny napad: kolega se zeni a k pozvance na svatbu prinesl kosicek se svatebnima kolackama v kosicku v barvach pozvanky:)
    BECKO
    BECKO --- ---
    něco řeckobohyního tady
    BECKO
    BECKO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam