• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIJavaFX
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    KOC256: ook, vecer neco zkusim splodit, snad se k tomu dostanu;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHINIGAMI:
    no neco malo na nstenku bys napssat mohl. ja se sem lognul jen abych si pockal o cem to bude :)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    SATAI: no ja jsem prskal a skrabal a fnukal, az nakonec povolili a jsou na vysost spokojeni neb kazdy muze pouzit ide jake chce :o)
    SATAI
    SATAI --- ---
    LITTLELI: mas stesti na projekty ;)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    no uprimne ja bych bez mavenu nic v jave nenakodil :)) ja jsem takova lama.
    SATAI
    SATAI --- ---
    SHINIGAMI: stezuj si u vendoru ;(
    SATAI
    SATAI --- ---
    LITTLELI: pokud mas slusny projekt v mavenu, tak je to samozrejme jinci kafe
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    LITTLELI: jeden z pluginu pro nejmenovany IDE je import projektu z eclipse. to se mu jeste povedlo, nebo se aspon tvarilo, bohuzel po spusteni nasledoval zatuh;) krom toho si to podle JConsole ukouslo asi 350MB pameti, ale to je jen takova drobnost;)
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    SATAI: nee, mluvim o tom, aby bylo jedno JavaFX Mobile misto JME v podani Nokie, JME v podani Eric., JME v podani ... a pokud mozno lisici se aspin trosku pro kazdy modej co kdy vyrobili...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    prenaseni projektu mezi ide? co si pod tim mam predstavit?
    osobne teda musim rict, ze tohle jde mavenu velmi dobre. adresarova struktura dana konvenci a 'buildery' na project fily pro kazde IDE. je to moc hezka vec.
    SATAI
    SATAI --- ---
    SHINIGAMI: Sjednotit implementace JME? Neni boha, CDC i CLDC maji hodne odlisne pozadavky i ucely, pokud mluvis o tomhle.


    SHINIGAMI: Prenaseni projektu mezi IDE nejde moc dobre ani jednomu z "tri velkych", se kterymi jsem delal.
    SATAI
    SATAI --- ---
    LITTLELI: Mas pravdu v tom, ze jazyk je to divnej. Ale uz davno netlaci Sun Javu jako jediny jazyk, tak dve roky uz mluvi o "platforme".
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    SATAI: me cerstve nainstalene nedokazalo spustit ani prvni projekt, importnuty z eclipse... ale tak Ruth tvrdila, ze se to nema rado s IBM, mozna to bude zelezem...
    SATAI
    SATAI --- ---
    SHINIGAMI: ja s nim problemy nemam, ale stejne ted musim delat vetsinu veci "v notepadu" :/
    kdyz jsem si s nima hral doma na nejakejch hrackach, tak OK
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    LITTLELI: me to prijde jako kdyz pejsek s kocickou varili dort, clovek si v tom najde kouske vseho, vcetne kardinality promennych inspirovanych C#, ktere pridat do Javy je prece spatne, aaano... Ale tak pokud je to urceny hlavne k psani tech xichtu nad 100% javim kodem, no uvidime, no... hezke by bylo, kdyby se diky tomu treba povedlo sjednotit implementace JME, to co je ted je udes...
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    SATAI: fajn, az bude to zadne IDE schopne fungovat bez problemu hned po instalaci...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    no ja budu mit prvni negativni, mne se to vubec nelibilo kdyz jsem to zkousel... ty fxlety jsou notnej humus a mam trosku pocit z toho, ze sunu dochazi invence.

    podivny pravidla na to jak se evaluujou prazdne seznamy, syntaxe dalsiho noveho jazyka (pred nedavnem prece byla pro vsecko java - nejde o to, jestli to je nesmysl, ale jazyku i pro javu je dost). a navic to je pokud se nemylim docela unstable, ve smyslu mlade a plne chyb. jsem mel problem i s funkcnosti zakladnich ukazek v ubuntu, kde se mi to odmitalo pospoustet a padalo nahodne na vyjimky.
    SATAI
    SATAI --- ---
    A samozrejme tu nechci delat reklamu zadnemu IDE, ale tohle nejspis stoji za ozkouseni (sam jsem si s tim nehral, vychazim jenom z reference od Roumena)
    SATAI
    SATAI --- ---
    SHINIGAMI: presne tak, onjava je zaruka kvality ;)
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    SATAI: jj, to je dobry vycuc.. na par strankach pekne videt co vsechno zbastlili dohromady
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam