• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARKSUNCIRCUS, hudební klub alternativní scény v Ústí nad Labem
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    jedině rajčatovej ;)
    MAY_B
    MAY_B --- ---
    RACHETIK: dzus :)
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    tady maj auditko fakt všichni :) zdravim do Ústí :)
    MAY_B
    MAY_B --- ---
    CLOWN: free party v tomto ohledu neděláme. na nějakém večírku v klubu se dohodnout můžeme - do pošty pls, jakou mas predstavu
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    planuju pred svim odjezdem ¨na dlouhe cesty jednu specialni party, a tak bych rad nasel nejaky industrialni prostor, pokud mozno nekde nikde, chapete mne?,) mam dost slusnej line up, je i mozny se s vama dohodnou na nejaky party, u vas v klubu, moch bych vam tam dotahnout par slusnecj hvezd undergroudu techna,) az ze zaoceanie
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    hele mam dotas delate i neco ohledne free partys ther??? pracoval jsem v neznabozich asi mnesic na tom zas..... filmu, a bjehem ty doby jsem si tam vsim ze je tam mnoho krasnejch opustenejch tovaren, a kravinu a baraku
    MAY_B
    MAY_B --- ---
    THRAWN: Rekonstrukce je cca na 90%, zbytek veci a dolazeni probiha v techto dnech, bar je jiz otevren dle prazdninoveho provozu. 18:00 - 02:00
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    a jak to vypada s tou vizualni rekonstrukci ?
    MAY_B
    MAY_B --- ---
    KASHMIR: alespon uz mas kam priste davat fotky :)
    KASHMIR
    KASHMIR --- ---
    ups lalala thumbs UP
    MAY_B
    MAY_B --- ---
    Ahoj, pratele ..pocatkem tohoto mesice Srpna jsem prijal nabidku majitelu klubu Circus a stal jsem se novým provozovatelem tohoto oblíbeného klubu. Budu se snazit zde na těchto strankach informovat o vsem deni u nas. Stejne tak śe tesim na vase fotoreporty, nazory, zazitky, ci zadosti o vystoupeni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam