• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARKSUNCIRCUS, hudební klub alternativní scény v Ústí nad Labem
    Vítejte v informačním koutku hudebního klubu CIRCUS ( http://www.circus.cz ) v Ústí nad Labem.

    OTEVÍRACÍ DOBA : Neděle - Čtvrtek 18:00 - 02:00, Pátek - Sobota 18:00 - 04:00
    rozbalit záhlaví
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    CHANZZEE: Nesmis tak vehementne chlastat (a hulit). Pak mas oci jak angorak a chce se ti chrapat..
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    jestli se hral psy tak proc jsem sel domu:), chill me uspal, priste Brendz priprav VIP lehatka:)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Díky za včerejší parádní večer! Chill uklidnil, psytrance probudil a mimozemské pohyby tanečníků...pobavily :))
    FEFE
    FEFE --- ---
    DARKSUN: Alopex je hlava mapa ;-)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: uplne nahodou tam porad jeste lezi :-)
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: obrať se na ID Darksun.
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    nenasly se nahodou v circusu po strede 22 sluchatka sennheiser ?
    KASHMIR
    KASHMIR --- ---
    v utery 28/10 od 8mi GEM reflection
    .
    .
    chillouterni vecer
    .
    .
    Brendy&Kashmir..audio-vizualni set
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    kasha udelal novy auditko: [ MAY_B:::in memoriam ]
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    Brendy: Aha tak to jo :)
    Chanzzee: zas tak strašný to není...;)
    Jinak pánové jede se na Lesanku... ? právě domlouvám místa na spaní pro mě a malou Kořku, pojedete?
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    BRENDY: tak:) ach moje vyjadrovani;]]]stim je take problem...
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    KEJKA: S tema narozeninama to Chanzzee myslel tak (stejne jako ja), ze nebude slavit svoje, ale oslavime dohromady Honzovi narozky a ty svoje si nechame na pristi rok..
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    CHANZZEE nikdo to po tobě přece nechce abys rušil svoje narozeniny... naopak,.... vím že s tím datem byl vždycky problém, ale vše se dá řešit čenzíčku... Chtěla bych se podívat do toho Apolla jestli...
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    Chci poděkovat všem co se přišli rozloučit.. myslím, že by měl radost i přes to že pohřeb nechtěl...
    myslím, že to bylo velice důstojné rozloučení a jestli je něco víc než říct DĚKUJI za vše...?? nenacházím slov
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    Moje narozeniny po dohodě ruším. Tento rok nebudu slavit narozeniny a už nevím jestli. Akce k terá k tomu byla plánovaná a dohodnuta s May B, je, že já si beru sobotu 29.11 Apollo, tak to zůstává, a tento rok měl být psy mejdan v pátek 28.11. Poslední info co jsme spolu měli je, že nedomlouval žádný prostor, jako třeba Apollo, nebo uvažování o Národním domě. Usoudil, že bude to malé v Circuse.
    29.11 D*BASS EXTRA pořadatel seqouia.cz.ulita.info.
    FEFE
    FEFE --- ---
    chtel bych mu venovat i dnb noc, nerikam 28.11. ;-)
    FEFE
    FEFE --- ---
    DARKSUN: souhlas...
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    DARKSUN: Já do toho nemám co kecat, ale přijde mi to jako rozumný návrh.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    spousta lidi by treba prispela, ale v ten den tu nebudou... priklanel bych se k tomu, udelat sbirku (dlouhodobejsi) a take vytezek z 28.11. venovat lence s maruskou... ale musime se shodnout vsichni...
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    Navrhuji udělat dvě sbírky (účet). Jeden může běžet už teď, druhý by byl veškerý výtežek z 28.11. take Léně, Marušce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam