• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARKSUNCIRCUS, hudební klub alternativní scény v Ústí nad Labem
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    BRENDY: Takže jsi chodil do práce s pantoflí v ruce?
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    mimo tema arachno: -- Udelal bych narychlo anketu, kolik se zitra vejde lidi do CIRCU.. Jako BRUTUS kapela, tak brutus narvano.. Na to jsem zvedavej. Bude vubec otevreno i dole? Urcite by to chtelo..
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    RACHETIK: no práááávvě... brrr, sem kolem nich chodila a stály mi chlupy snad i tam kde je nemam
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    RACHETIK: Vyzradis svoji slabost a nekdo to rad vyuzije.. To jsem zazil v minuly praci. Chlapi zjistili, ze nesnasim pavouky a kdyz nejakyho nasli, automaticky putoval ke me..
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    BRENDY: přyznej, já se za to vůbec nestydim třebas :o)
    KEJKA: hadi sou fain náhodou, ty mi nevaděj, ale ty mnohonožky, brrrrrr :)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    RACHETIK: Chápu... já takhle kdysi reagovala na hady... ale taky mi přestali vadit - husí kůži jsem měla akorát tenkrát když domu Jenda přitáhl takový ty tvrdokrustý mnohonožky... bleble ještě teď z nich mám osypky.. ještě že se o to neuměl starat a do měsíce nebyly...
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    RACHETIK: Ze bych se taky verejne priznal, ze pavouci mi delaj ze zivota peklo??
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    BRENDY: Toho snad jíst nebudeš ne? ten králík by se sníst možná i dal... zas tak trpasličí totiž neni, nějak přerostl :)
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    KEJKA: takový to domácí, až teda na ty pokoutníky hnusný černý velký, mi zas tak něvaděj, ačkoli že bych z nich byl nadšenej to se taky říct nedá, ale ty sklípkani terárkový, ty neskousnu ani náhodou. sem byl u kámoše tuhle v kérovacim studiu, tak si tak sedim na tý sedačce tam, koukám do katalogu a von na mě "tobě pavouci nevaděj, co?" tak se ho vyvedl z omylu a von ať se kouknu nahoru, mno a tam skleněná police s terárkem a vobrovská mrcha pavoučí, já byl na druhym konci tý místnosti během zlomku vteřiny ty jo :)
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    KEJKA: Kdepak. Na jare planujeme psa.. (stene teda)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    KASHMIR: Já jsem taky prej zvíře, to chceš říct, že mě jednou někdo z vás sežere? Brrrrr děsná představa, ale asi by ste si nepochutnali, taková hubeňoučká hužva..... ze mě by moc masa nebylo ;)
    BRENDY: a nesmrdí :)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    RACHETIK: Nebóój sou dávno suchý ?:)) do příště zlikviduju slibuju... ale ty co lezou normálně po zdech - sorry ale za těma se honit nebudu - histerko ;) toho naděláš... pár mrtvých pavouků a on tu ječí jak ženská :)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    BRENDY: Chceš ho?
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    CHANZZEE: kdepak, pavouci a já to nikdy nepude dohromady ty jo...
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    CHANZZEE: no mě stačí i ty torza ty jo a lítám z kůže....
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    RACHETIK: btw: mrtvý pavouci nejsou pavouci, ale torza pavouku. to take vadi:o)
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    RACHETIK: tak uz je mas rad:)
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    KEJKA: tsy woe tam sou pavouci v terárku????????? a já tam spal, ááááááááááááááááááááááááááááá!!!! nesnášim pavouky :(
    KASHMIR
    KASHMIR --- ---
    BRENDY: kazdy zvire je jedly ;)
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    KEJKA: Kralik je jedle zvire..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam