• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARKSUNCIRCUS, hudební klub alternativní scény v Ústí nad Labem
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    BRENDY: tywe kaštany má tvoje činčela:o)
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    DARKSUN: ..tejden v měsíci má mezi půlkama kaštany..
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    prosim te, jaka je tva perioda? ;-))))
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    me bavi ten salat, a pak ty darky:o)radost mám, když ostatní štastný jsou, ale také nemám rád spěch a nutkání ně co mít jako že, třeba jsem musel si teď převléknout, když moje perioda převlékání peřin bude příští týden:o) Štastné a veseké vanošnice....:*
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    dekujeme dekujeme, ale my to tu nejak neslavime ;-) circus je snad posledni oazou klidu pred besem vanocnim... ale take prejeme vsem krestanum stastne svatky narozeni Krista, zidum stastnou Chanuku a vsem nevericim Tomasum vesele vanoce ;-)
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    veselé vánoce do Ústííííííííí :)
    BARBUCHAFREE
    BARBUCHAFREE --- ---
    Aj ode ňe..
    Přeju krásné svátky do Ústí a klid s vlídností do nového roku a do vašich srdcí..
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    Šťastný a veselý, hodně zdravíčka, štěstíčka a klubu úspěch do novýho roku... ať je kam chodit ;)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    Nasel jsem na podiu zbytek flashky, funguje, je rozbity pouze kryt... na disku je muzika + fotky nejaky kocky (zivy, zviratka ;-) )
    TOYEN
    TOYEN --- ---
    DARKSUN: Poslední moment je spjatý s peněženkou v zadní kapse. Pak jsem taky hodně pila, takže možné je už naprosto vše. :/ Rozhodně si ale nejsem vědoma toho, že bych jí někde nechala pohozenou.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    TOYEN: zajimala by mne prosim te jedna vec, penezenka ti zmizela z bundy, tasky ci tak nejak, nebo jsi ji proste ztratila? jde mi o to, jestli nam sem chodi nejakej chmatak, nebo jestli to byla nejaka nehoda... zkousel jsem prolezt i takovy zapadly rohy apod., ale nic jsem bohuzel nenasel... nevis, zmizelo jeste nekomu neco?
    TOYEN
    TOYEN --- ---
    Kdyby nááhodou našel někdo ve středu/čtvrtek v Circu černou fox peněženku, nechť dá echo...díky.
    BARBUCHAFREE
    BARBUCHAFREE --- ---
    KASHMIR
    KASHMIR --- ---

    PRENATAL
    PRENATAL --- ---
    Hola! .. Se omlouvam vsem, sklatila mne viroza, bohuzel v patek v plne sile a protoze mi behem odpoledne a vecera bylo cim dal hur, tak jsem to nakonec vzdal (ackoli mi to trapilo), akorat bych vas vsechny nakazil, od te doby jsem skoro plorad v posteli a jeste z toho nejsem venku. Tesil jsem se na vas moc, ale karma byla bohuzel spatna :-/ Pokusim se to priste vynahradit...
    Uvidime se na MascadeliX treba, do te doby snad budu v oukeji..
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    KASHMIR: to byl ale cirkus! .o) díky všem co to zorganizovali, co performovali, co přišli, líto těch, co již přijít nemohou.. tak zase někdy příště .o)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    zmena v programu festivalu KULT... nevim proc nejsou, nam to bylo take jen ohlaseno od poradatelu KULTu... Distemper nedorazi, misto nich PragueSka Conspiracy
    BANA
    BANA --- ---
    Proč píšou v Ústeckym deníku, že 25.listopadu bude v Cirkuse Prague Ska Conspiracy???
    KASHMIR
    KASHMIR --- ---


    sirte to deti..dobrej mejdan to bude!
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    CHANZZEE: pošta....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam