• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARKSUNCIRCUS, hudební klub alternativní scény v Ústí nad Labem
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    ACIDSPIRAL: je totiž takhle naloženej jako jediný:O)já jsem třeba na jeho straně....mě je to fuk, protože nikdo neví, kolik je použito věcí v předmětech, které vyrábíme, a kolik z toho bylo otestovaných, tím nikdo neví jaký to má dopat. za xxx tisíc let, se zjistí že za to může špenát, protože má více procent železa něž má železo:)a tó zná Chuck Norris, takže to je v prdeli a nebudeme pravdu znát nikdy...jedno je jisté, ze života neutečeš živý, není kam utíka:)
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    co to meles???
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    ACIDSPIRAL: Hele tywe sem se zastal slečny, pak chránil kámoše, to že jste si sežraly ostatní smetany a vyklidili prostor, za to já nemůžu, ale špinavou práci jsem provedl tentokrát já....a pak sem si dal cígo a smál se jak se tam snažíte o klid:o)dík:)btw koukejte na tvku a budete to taky dělat ne?
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    cumim na to...von je ten Vasek sice debil,ale v necem ma pravdu...bo alespon nepapouskuje neco,co rek nekdo jinej
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    DARKSUN: doufám že to nebylo míněno na mě, jinak ti to tam jdu teď hned rozkousat:D
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    a co rikaj, ze za to muze clovek?
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    Teď dávají třeba na ČT2 dokument o globálním oteplování... předtím vostrý Simpsonovi.. :))
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    :-)))))))))))))))
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    to se zeptej chenziho,ten to praktikuje:-)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    ACIDSPIRAL: wtf? :-))) table kungfu :-)))
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    table kung-fu:-)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    CHANZZEE: no, nekteri se chovaji jako zviratka... ale to je ostuda jejich samotnych ;-))
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    ACIDSPIRAL: to je noco jineho... mistrovstvi sveta ci olympiade na projekci se nebranim, ale tv ne...
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    DARKSUN: simťe circus není klub:) už v názvu tam jsou zvířátka:)asi....
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    a co sportovni prenosy...mistrovstvi sveta a tak?
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    ne, nebude, do klubu televize nepatri... pokud chces koukat na bednu, koukej na ni doma ci v nejake hospode...
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    Proč není v Circuse TV ??? Bude někdy TV v Cirkuse???
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    DARKSUN: ne byla to prdel, a moje neschopnost:)to mam mít srovnané za pět sekund ne za 0,5hodky:)...mačkal jsem totiž dost dlouho jiné plus než jsem chtěl:)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    CHANZZEE: :-) ja te priste tak trapit nebudu :-)
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    DARKSUN: ja nevedel kam skocit ve dve rano pri zmixu z cd vlevo a deset metru od toho mix a pc:)0,5hod me trval jeden tento mix:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam