• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARKSUNCIRCUS, hudební klub alternativní scény v Ústí nad Labem
    Vítejte v informačním koutku hudebního klubu CIRCUS ( http://www.circus.cz ) v Ústí nad Labem.

    OTEVÍRACÍ DOBA : Neděle - Čtvrtek 18:00 - 02:00, Pátek - Sobota 18:00 - 04:00
    rozbalit záhlaví
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    JANDIS_01: a co PfG? Tam nejedeš? Jako ’07 bylo dobrý, skoro bych až řekl přímá konkurence HGF, ale letos tam mají být ZRka z UK a PBS z USA, tak nevím...jsem zvědav!
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    Já už se chystám jenom na ML, P2F, Mae... Jo a v listopadu samozřejmě na MA.
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    KASHMIR: heheh:))))
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    JANDIS_01: posledni tyden v srpnu
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    Hele jenom dotaz. V jakém termínu bude teď v Circuse ta rekonstrukce ???
    KASHMIR
    KASHMIR --- ---



    dneska bychom zase dali njke UV malovani. privezeme barvy, stetce a platna.
    dale urcite pokracuje kontinualni projekt "kelimky" a Vladenuv jezek/interkativni ameba..spousta prace i pro jedince bez vytvarnych sklonu ;]] pri vetsim poctu zucastnenych usporadame manufakturu..chich

    prijdte..se zastavit, pokecat, zamalovat si



    prida se nekdo? zacatek ve 21h.
    psychill/ethnochill/newage/ambient poustet bude Kashmir
    prosim Darksuna o konfirmaci :]]

    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    CHANZZEE: v podstate kdykoli, krom ted stredy a pak krom 9.8. - 23.8.
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    DARKSUN: Pošli mě volné termíny kdy by se to hodilo Circusu a mohlo se spojit s malováním...
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    BINARY_PARANOIC: CHANZZEE: necham na vas, ale po oku bude jeste tyden zavreno... zatim mam obsazenou pouze tuhle stredu...

    KASHMIR: jo jo, cim vic lidi prijde a nakresli aspon jeden obrazek, tim drive bude hotovo....
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    nechystá se někdo na Sázava fest?? mám dva lístky a potřebuju je udat:))
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    CHANZZEE: pravděpodobně někdy v týdnu po Oku by se nás mohlo v Ústí sejít více z ateliéru, tak což třeba tak?

    Ale pokud by to bylo i jindy, jsem pro :)
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    Navrhl bych mozna nejaky downpsychill, ale v tydnu, vikendy jsou prome uz full do zari.
    KASHMIR
    KASHMIR --- ---
    pro příště: KašMÍRU s sebou..muhehe..výdrž a zkušenosti zaručeny

    jinak díky za pátek..supr to bylo dole v ponorce..Jandis, moc pěkná medůza, cos tam namaloval..čéče to je úplnej koncert barev ;)))

    jinak stavte se tam občas pomoct namalovat Vladěnovi njký kelímky, ať je ta dekorace připravená k použití už na tuhle sezonu..imho super koncept ještě s tím aspektem, že to bude interaktivně otočný..thumbs up!
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    KEJKA: když Míra hovno vydrží a je to hrozná berzda, s nim nemá cenu nikam chodit ty jo a kór s nim podnikat podobný expedice do neznámých končin a výpravou zá bájným deliriem tremens :)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    RACHETIK: sebou máte aspoň brát nějakýho Míru, když už to neumíte ;))
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    KEJKA: ale my si nic neomlouváme, my pouze spekulujeme a rozjímáme nad úklady spojenýmy s neřízenou konzumací alkoholických nápojů nad rámec obvykle aplikovaného množství a kvality :)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    RACHETIK: No, hlavně že si to umíte kluci tak pěkně omluvit :))
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    JANDIS_01: ony kolikrát velké zkušenosti v kombinace s touhou po objevování dosud neprobádaných končin alkoholismu taky udělají svoje :)
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    DARKSUN: To je tak když někdo chlastá s velkým nasazením ale malými zkušenostmi... :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam